RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Peeling kawitacyjny Beautifly Sonic Skin Scrubber bezprzewodowy na USB

BJ-1357

Nowy produkt

Przedstawiamy Peeling kawitacyjny Beautifly Sonic Skin Scrubber z technologią sonicznych mikro wibracji. Aktywne komórki przynoszą nowe życie dla Twojej skóry. Urządzenie posiada dwa tryby pracy. Wybierz jedną z dwóch różnych częstotliwości, a następnie naciśnij przycisk peelingu lub przycisk jonoforezy. Peeling kawitacyjny używamy do twarzy, szyi i dekoltu, aby delikatnie usunąć martwe komórki skóry, zaskórniki. Złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry. Ułatwia wchłonięcie kosmetyków. Po tym zabiegu użyj funkcji jonofrezy. Jest to zastosowanie efektu pulsacyjnego do wprowadzania preparatów odżywczych lub kosmetycznych w głąb skóry.

Więcej szczegółów


198.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dzięki tym dwóm zabiegom Twoja skóra odmłodzi się i narodzi na nowo! W komplecie z urządzeniem otrzymasz specjalne opakowanie, które chroni je przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Umożliwia łatwe przechowywanie i zachowanie higieny.

Specyfikacja:

- zasilanie przez USB
- wymiary 46,4 x 24 x 158,6 mm
- materiał ABS + stal nierdzewna
- kolor biały
- metoda pracy pulsowanie i wibracje
- opakowanie blister i pudełko
- certyfikaty CE, RoHS, FCC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: