RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duże lusterko kosmetyczne podświetlane 22LED z powiększeniem 1x 2x 3x

MAX-5090915

Nowy produkt

Otwierane Lusterko podświetlane LED oraz różnym powiększeniem może być zasilane bateriami lub przez przewód USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz je postaić, gdzie tylko chcesz, nie martwiąc się o jego podświetlenie. 22 diody LED rozmieszczone dookoła oświetlą każde miejsce Twojej twarzy, szyi czy dekoltu. Kąt nachylenia lusterka podświetlanego LED można regulować w pionie w zakresie 180° lub w poziomie w zakresie 90°. Jest to kolejna zaleta, dzięki której dopasujesz położenie tafli lustra do własnych preferencji i aktualnych potrzeb. Lusterko kosmetyczne LED posiada szeroką i stabilną podstawę, dzięki czemu nie ma ryzyka, że się przewróci, nawet przy maksymalnym kącie nachylenia tafli lustra. W podstawie znajduje się ponadto zagłębienie, które może służyć do przechowywania drobnych przedmiotów w zasięgu ręki. Podświetlane lusterko kosmetyczne uruchamiane jest za pomocą przełącznika ON/OFF, który znajduje się w tylnej części obudowy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


36.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Intensywność świecenia diod LED można natomiast regulować za pomocą przycisku, który umieszczony jest w dolnej części lusterka kosmetycznego LED – wystarczy przytrzymać przycisk chwilę dłużej i poziom oświetlenia zmieni się płynnie na bardziej lub mniej intensywny. Dzięki regulacji podświetlenia możemy sprawdzić, jak makijaż będzie wyglądał w różnych sytuacjach – od nastrojowej restauracji przez przyciemnione wnętrza klubu aż po mocno doświetlone pomieszczenia.

3 STOPNIE PRZYBLIŻENIA - otwierane lustro posiada dwa boczne lusterka, po lewej stronie mamy zwykłe lusterko bez powiększenia, natomiast po prawej stronie znajduje się dwukrotne oraz trzykrotne powiększenie. Powiększenie jest sporym ułatwieniem podczas wykonywania makijażu czy zabiegu. Nie musimy bardziej przysuwać się do lusterka by zrobić idealnie równą kreskę nad okiem, wystarczy skierować wzrok na boczne lusterko i wykonać makijaż.

REGULACJA NACHYLENIA - dzięki możliwości regulacji nachylenia lusterka w zakresie aż 180° w prosty sposób można dostosować jego ułożenie do własnych, aktualnych potrzeb oraz preferencji. Nie musisz podnosić lusterka i przestawiać go na wyższe i niższe półki, by wykonać perfekcyjny makijaż. Wystarczy wyregulować kąta nachylenia, a przy okazji doskonale doświetlisz każde miejsce twarzy. Lusterko można również ustawić w pozycji poziomej do 90°.

22 DIODY LED - lusterko posiada aż 22 diody LED, które ustawione są na jego obrzeżach. Takie ustawienie diod pozwala na pełną widoczność każdej części twarzy, dekoltu czy szyi. Intensywność oświetlenia diod można regulować za pomocą dotykowego przycisku, który znajduje się na dole lusterka.

SZEROKA PODSTAWKA - stabilna, szeroka podstawa lusterka gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Lusterko nie przewróci się nawet podczas częstych manipulacji i będzie się doskonale trzymać blatu nawet przy maksymalnym nachyleniu. Podstawka wyposażona została ponadto w praktyczne zagłębienie, w którym można przechowywać drobne przedmioty.

1. MOŻLIWOŚĆ REGULACJI W PIONIE O 180°.
2. MOŻLIWOŚĆ REGULACJI W POZIOMIE O 90°.
3. WŁĄCZENIE PODŚWIETLENIA LED ZA POMOCĄ DOTYKOWEGO PANELU

Duże lusterko kosmetyczne podświetlane 22LED z powiększeniem 1x 2x 3x

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Zakres regulacji: pion 180°, poziom 90°
Zasilanie: 4 x bateria AA 1,5V (brak w zestawie) lub przewód micro-USB (w zestawie)
Wymiary lusterka złożonego (dł/szer/wys): 11,5/18/28cm
Wymiary lusterka rozłożonego (dł/szer/wys): 11,5/34,5/28cm
Waga zestawu: 700g
Waga z opakowaniem: 875g
W zestawie: lusterko oraz przewód micro-USB

Duże lusterko kosmetyczne podświetlane 22LED z powiększeniem 1x 2x 3x

30 Inne produkty w tej samej kategorii: