RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria

Nowy produkt

Frezarka najwyższej jakości, która gwarantuje wieloletnią pracę z urządzeniem. W zestawie poza frezarką oraz głowicą znajduje się pedał nożny, który pozwoli na wygodną obsługę, podstawka silikonowa umożliwiająca odłożenie głowicy w trakcie pracy, oraz uchwyt znajdujący się w górnej części frezarki wraz z silikonowymi nakładkami – pozwoli on na stałe odłożenie głowicy po zakończonej pracy. Frezarka oraz pedał nożny pod spodem posiadają antypoślizgowe nakładki, które dodatkowo zabezpieczają przed przesuwaniem się. Do całego kompletu dołączono również 4 zestawy frezów. Frezarka charakteryzuje się cichą oraz płynną pracą.

Więcej szczegółów


128.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ŁATWE WYKONANIE MANICURE / PEDICURE - stosując frezarkę czas wykonania manicure jest krótszy nawet o połowę! Nie musisz odmaczać dłoni w acetonie, bądź piłować zwykłym pilniczkiem co po kilku miesiącach może negatywnie wpłynąć na stawy. Wystarczy, że zastosujesz frezarkę i użyjesz odpowiedniego frezu, a Twoja płytka nie będzie osłabiona od acetonu, czy też nadmiernego piłowania. Frezarka umożliwia również w szybki sposób skrócić przedłużone paznokcie. Rączka doskonale leży w dłoni, dodatkowo nie wibruje, dzięki czemu zapobiega zmęczeniu po dłuższym użytkowaniu, w dużym stopniu wpływa to również na jakość wykonywanej pracy.

2 TRYBY - urządzenie posiada możliwość sterowania zarówno pedałem jak w bazie. Wystarczy za pomocą przełącznika wybrać jeden z trybów (hand / foot). Sterowanie pedałem polega na włączeniu oraz wyłączeniu frezarki z wcześniej ustawionymi obrotami. Obroty można regulować ręcznie za pomocą pokrętła na urządzeniu. Pokrętło ma wyznaczone 9 poziomów w 3 różnych kolorach, co pozwoli na precyzyjne ustawienie prędkości oraz zapamiętanie swoich własnych ustawień. Frezarka posiada również blokadę TWIST – LOCK, jest to najbezpieczniejszy oraz najszybszy sposób na wymianę frezów. Aby go zmienić należy przekręcić do samego końca w lewo, po założeniu nowego należy zakręcić frezarkę w prawo.

4 ZESTAWY FREZÓW - w zestawie znajduje się komplet 36 frezów diamentowych przeznaczone do usuwania lakieru hybrydowego, żelu lub akrylu, do usuwania skórek i szlifowania paznokci, czyszczenia paznokci od spodu itp. 12 frezów kamiennych służy do matowienia paznokci, piłowania, obrabiania skórek, skracania paznokci, szlifowania oraz wygładzenia skóry. 12 frezów filcowych – dzięki tym frezom wypolerujesz płytkę paznokcia naturalnego, a także sztucznego. Są niezbędne do wykonywania profesjonalnego manicure, a także pedicure. Frez filcowy nada płytce paznokcia efekt szkła. Dodatkowo do kompletu dołączono 106 kapturków, które gwarantują 100% higienę podczas wykonywania zabiegów.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: czarny / biały / bordowy
Moc: 65W
Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
Maksymalna ilość obrotów: 35.000/min
Średnica frezu: 2,35mm – standardowa
Możliwość zmiany obrotu kierunku: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Wymiary (dł/szer/wys): 15,5/12/8cm
Długość przewodu: 100cm
Waga frezarki: 610g
Waga zestawu: 1,1kg
Waga z opakowaniem: 1,25kg

Zawartość zestawu:

- frezarka wraz z przewodem zasilającym
- głowica
- pedał nożny
- silikonowa podstawka
- uchwyt do mocowania
- zestaw 6 frezów diamentowych wraz z kapturkami
- zestaw 12 frezów kamiennych
- zestaw 30 frezów diamentowych
- zestaw 12 frezów filcowych
- 100 kapturków

Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria Frezarka oraz pedał nożny pod spodem posiada antypoślizgowe nakładki, które zabezpieczają przed przesuwaniem się.

JAK ZAŁOŻYĆ FREZ?

Frezarka posiada blokadę TWIST – LOCK, jest to najbezpieczniejszy oraz najszybszy sposób na wymianę frezów. Aby go zmienić należy przekręcić do samego końca w lewo, po założeniu nowego należy zakręcić frezarkę w prawo.


Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria
Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria

FREZY KAMIENNE

Frezy wykonane zostały z obrobionego kamienia, a dokładniej tlenku glinu. Sprawdzą się one zarówno do manicure jak i pedicure oraz w podologii. Komplet jest trwały oraz starannie wykonany, może być wykorzystywany zarówno do pracy na sucho jak i na mokro.

ZASTOSOWANIE:

- matowienie naturalnych paznokci oraz opiłowanie ich
- matowienie tipsa / żelu / akrylu
- usunięcie tak zwanej pełzającej skórki na płytce paznokcia
- obrabianie skórek przy paznokciach oraz obrabianie wału paznokciowego
- skracanie długości paznokcia
- szlifowanie oraz wygładzenie skóry

FREZY DIAMENTOWE

Zestaw frezów z powłoką z diamentu technicznego. Taki rodzaj wykończenia powierzchni poszczególnych elementów kompletu umożliwia pracę na różnego rodzaju materiałach i gwarantuje dokładność oraz pewność prowadzonej obróbki.

ZASTOSOWANIE:

- usuwanie lakieru hybrydowego / żelu / akrylu
- czyszczenie paznokci od spodu
- usuwanie skórek oraz szlifowanie paznokci – przy użyciu frezu stożkowego, bądź kulki
- usuwanie zrogowaceń
- spłycanie rozpadlin
- drobne naprawy i przeróbki; zestaw sprawdzi się również dla profesjonalnych jubilerów, stolarzy, artystów oraz rzeźbiarzy.
Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria
Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria

FREZY FILCOWE

Frezy polerskie o różnych kształtach są trwałe i niezwykle skuteczne – pozwolą uzyskać efekt szkła.

ZASTOSOWANIE:

- polerowanie płytki paznokci
- wygładzenie płytki paznokcia
- usunięcie innych niedoskonałości

KAPTURKI

Kapturek zakłada się na nośnik, stosowanie ich wpływa na odpowiednie zachowanie higieny podczas wykonywania zabiegu.

ZASTOSOWANIE:

- obróbka masy akrylowej / żelu
- zmatowienie płytki paznokcia
- usuwanie zrogowaciałego naskórka
- zachowanie 100% higieny!
Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria
Frezarka do paznokci stacjonarna pedicure manicure frezy akcesoria

JAK KORZYSTAĆ Z FREZARKI?


Nałóż wybrany frez na frezarkę i uruchom ją - na początku ustaw niską prędkość, tak by nie uszkodzić płytki ani skórek.

Delikatnie przyłóż frez do płytki i wykonaj ruch od skórki wzdłuż paznokcia by zdjąć hybrydę bądź żel czy też akryl. Nacisk na paznokieć nie może być mocny jeśli nie masz doświadczenia.

Po usunięciu lakieru i zmniejszeniu mocy warto zająć się bokami oraz granicą odrostu. Należy delikatnie usunąć reszki hybrydy zmieniając kierunek działania.
Na koniec należy zmienić frez na najmniejszy i delikatnie usunąć skórki, np. Na pierwszy rzut oka niewidoczne błonki na płytce.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: