RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wzornik do paznokci paleta kolorów próbnik wachlarz mleczny

MAX-1697656

Nowy produkt

Wzornik składa się 50 sztucznych paznokci, a każdy z nich umieszczony jest na osobnym patyczku. Ilość ta pozwala na praktyczne wykorzystanie palety. Całość została wykonana w mlecznym kolorze, który prawidłowo imituje płytkę prawdziwego paznokcia, co pozwala idealnie oddać przykładową kolorystykę nanoszonego lakieru. Wszystkie elementy połączono metalowym kołem, co sprawia, że prezenter jest bardzo funkcjonalny. Dzięki temu wszystkie kolory są łatwo dostępne w jednym miejscu i można je szybko pokazać. Dodatkowo koło jest otwierane i zamykane, co umożliwia dokładanie kolejnych patyczków do aktualnego zestawu. Bez problemu można zatem powiększać, jak i zmniejszać kolekcję ekspozytorów, co wpływa na komfort użytkowania i uzależnione jest od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Więcej szczegółów


5.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRAKTYCZNA ILOŚĆ – wzornik składa się z 50 sztucznych paznokci umieszczonych na osobnych patyczkach, co pozwala na zaprezentowanie szerokiej gamy przykładowych stylizacji.

PALETA NA KOLE – wszystkie patyczki połączone są metalowym kołem, co sprawia, że prezenter jest bardzo funkcjonalny; poszczególne kolory oraz wzory są łatwo dostępne w jednym miejscu i można je szybko zaprezentować.

SPECYFIKACJA – liczba sztuk w zestawie: 50, kolor: mleczny, materiał: tworzywo sztuczne, wymiary paznokcia 1 szt. (dł/szer): 2/1cm, wymiary 1 patyczka (dł/szer): 12,7/1cm, waga zestawu: 78g.

PORĘCZNA – lekkość palety, jej niewielkie rozmiary oraz zastosowanie koła jako elementu łączącego, znacząco ułatwia jej transportowanie lub przeniesienie w inne miejsce; bez problemu zmieści się do m.in. damskiej torebki.

WIELOKROTNEGO UŻYTKU – prezenter służy do wielokrotnego wykorzystania, co oznacza, że po usunięciu starego wzoru, można zastąpić go natychmiast nowym; proces jest szybki i nieskomplikowany.

Dane techniczne:

- Liczba sztuk w zestawie: 50
- Kolor: mleczny
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Wymiary paznokcia 1 szt. (dł/szer): 2/1cm
- Wymiary 1 patyczka (dł/szer): 12,7/1cm
- Waga zestawu: 78g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: