RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Frezarka do paznokci frezy do pedicure i manicure regulacja Frezy 65W

MAX-2917379

Nowy produkt

Frezarka pozwala na szybkie, skuteczne ściągnięcie hybrydy, żelu, akrylu i polerowanie paznokci. Dzięki temu zestawowi każda kobieta sama zadba o wygląd swoich paznokci bez dodatkowych nakładów finansowych i wizyt w salonie kosmetycznym. Idealnie zaprojektowany ergonomiczny kształt pasuje do dłoni. Gruboziarniste nakładki na końcówki frezarki doskonale ścierają, a precyzyjne frezy pozwolą na dotarcie w każde miejsce i idealne wyszlifowanie powierzchni. Obroty można regulować ręcznie za pomocą pokrętła na urządzeniu – wybrana prędkość wyświetlana jest na wyświetlaczu – w dużym stopniu podnosi to komfort wykonywania pracy, na bieżąco możemy kontrolować z jaką prędkością pracujemy. Urządzenie posiada możliwość sterowania zarówno pedałem jak w bazie. Frezy polerujące nadają paznokciom piękny, szklany połysk. Urządzenie pozwala na bezpieczne i dokładne usuwanie martwego naskórka.

Więcej szczegółów


259.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Cechy produktu:

CZYTELNY WYŚWIETLACZ - doskonale widoczny wyświetlacz pozwala na precyzyjne ustawienie prędkości co w znacznym stopniu ułatwia pracę. Na bieżąco mamy podgląd na jakiej obecnie prędkości pracujemy. Frezarka charakteryzuje się cichą oraz płynną pracą.

SKRACA CZAS WYKONANIA MANICURE / PEDICURE - używając frezarki czas wykonania manicure / pedicure zmniejszy się nawet o połowę! w porównaniu do zwykłego pilnika lub zabiegu z acetonem. Wystarczy, że zastosujesz frezarkę i użyjesz odpowiedniego frezu, a Twoja płytka nie będzie osłabiona od acetonu, czy też nadmiernego piłowania. Frezarka umożliwia również w szybki sposób skrócić przedłużone paznokcie. Rączka doskonale leży w dłoni, dodatkowo nie wibruje, dzięki czemu zapobiega zmęczeniu po dłuższym użytkowaniu, w dużym stopniu wpływa to również na jakość wykonywanej pracy.

2 TRYBY - urządzenie posiada możliwość sterowania zarówno pedałem jak i na bazie – wystarczy za pomocą przełącznika wybrać jeden z trybów (hand / foot). Sterowanie pedałem polega na włączeniu oraz wyłączeniu frezarki z wcześniej ustawionymi obrotami. Frezarka posiada również blokadę TWIST – LOCK, jest to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób na wymianę frezów. Wystarczy przekręcić do samego końca w lewo, a po założeniu nowego frezu należy zakręcić frezarkę w prawo. Do zestawu dołączono również silikonową podkładkę, która pozwoli na chwilowe odłożenie głowicy, natomiast na samej frezarce znajduje się uchwyt, który możemy zamocować z prawej lub lewej strony, w zależności od preferencji – pozwoli on na stałe odłożenie głowicy po zakończonej pracy.

FREZY W ZESTAWIE - do zestawu dołączono również zestaw 6 diamentowych frezów wraz z kamiennymi kapturkami. Frezy doskonale poradzą sobie ze spiłowaniem żelu, czy też akrylu, a także usuwaniem skórek. Frezarka może być również stosowana do pedicure.

Specyfikacja:

Moc: 65W
Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
Maksymalna prędkość obrotów: 35.000/min
Średnica frezu: 2,35mm – standardowa
Możliwość zmiany obrotu kierunku: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Wymiary (dł/szer/wys): 19/7,5/14cm
Długość przewodu: 150cm
Waga zestawu: 2,6kg
Waga z opakowaniem: 2,7kg.

Zawartość zestawu:

- frezarka
- głowica
- pedał nożny
- silikonowa podstawka
- uchwyt do mocowania
- zestaw 6 frezów wraz z kapturkami
- przewód zasilający

30 Inne produkty w tej samej kategorii: