RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kołnierz na kark masujący masaż Shiatsu z podgrzewaniem Medivon CF-6302

CF-6302

Nowy produkt

Prezentujemy kołnierz masująco - rozgrzewający firmy Medivon. Naszego masażera możesz używać wszędzie gdzie jesteś, w domu w biurze, a nawet w samochodzie. W komplecie otrzymasz zasilacz sieciowy i samochodowy. Pracując lub odpoczywając gdy tylko masz na to ochotę. Teraz nie musisz wydawać pieniędzy na drogie masaże. Korzystając z naszego urządzenia Ty i Twoja rodzina możecie zapewnić sobie relaks i pro zdrowotne korzyści. Masażer ma cztery głowice masujące, które symulują ruchy masażu Shiatsu. Głowice te poruszają się w prawo i w lewo zapewniając mocny i intensywny masaż.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


299.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel sterowania sprawi, że już podczas pierwszego użycia zafundujesz sobie masaż i relaks, po którym poczujesz się znakomicie. Zasady działania urządzenia przedstawiliśmy w sposób prezentacji na zdjęciach. Kołnierz Medivon można stosować do masowania różnych części ciała takich jak kark, szyja, plecy, brzuch, nogi, stopy. Do urządzenia dodany jest specjalny futerał do delikatnego przesuwania się głowic po ciele. Futerał z łatwością można zdjąć i wyczyścić. Tkanina dystansowa wykonana z połączenia eko skóry i materiału służy do odseparowania powierzchni od ciała umożliwia swobodny przepływ powietrza i wilgoci. Taka tkanina wykorzystywana jest w specjalistycznej odzieży ochronnej i zapobiega poceniu się.Kołnierz Medivon sprawdzi się u osób żyjących w ciągłym stresie. Gdy odczuwasz bóle karku, górnych partii nóg i gdy masz problem z właściwym krążeniem krwi lub zasypianiem.

Zawartość zestawu:

- kołnierz Medivon CF-6302
- zasilacz sieciowy 230V
- instrukcja obsługi
- gwarancja 36 m-cy

Ból pleców

Jest najczęściej występującą przypadłością! Co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bólu pleców. U co drugiego chorego ataki każdego roku nasilają się.

Przewlekłe napięcie mięśni

W dużej mierze warunkuje postawę ciała i rysy twarzy. Charakteryzuje się przejściem od stanu spoczynkowego do skurczu mięśnia i wywołane jest na drodze odruchowej, kontrolowanej przez ośrodkowy układ nerwowy. Ważne jest, aby napięcie mięśniowe nie przerodziło się w przewlekłe napięcie, co bardzo ogranicza normalne funkcjonowanie i przysparza wiele problemów zdrowotnych.

Skurcze mięśni

Kurcz to bezwiedny skurcz mięśni. Najczęściej dolegliwość ta dotyczy nóg, pleców oraz stóp. Są one bardzo bolesne dla każdej osoby.

Żylaki

Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną terapią przeciw żylakom jest masaż. Żylaki są powodem dokuczliwych dolegliwości gdyż powodują dyskomfort, uczucie zmęczenia nóg, skurcze nocne, pieczenie i obrzęki. Dolegliwości nasilają się w ciągu dnia i ustępują częściowo w trakcie chodzenia.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: