RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Elektrostymulator do masażu mięśni 5 trybów masażu w tym chiński + klapki do stóp

LF-5201s Medivon

Nowy produkt

Doskonała, domowa fizjoterapia w zasięgu ręki. Elektrostymulator o niskiej częstotliwości jest połączeniem chińskiego masażu oraz nowoczesnych technologii. Umieszczone na ciele elektrody imitują technikę masażu ręcznego. W zależności od rozmieszczenia elektrod uzyskujemy różny efekt. W zestawie znalazły się również klapki do masażu stóp. Stosowanie elektrostymulatora poprawia krążenie krwi. Przy regularnym stosowaniu może aktywować komórki ludzkiego organizmu co spowoduje wzrost jędrności i elastyczności skóry. Polepsza również samopoczucie oraz przywraca organizm do stanu równowagi.

Więcej szczegółów


159.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Elektrostymulator powoduje pracę mięśni w celu spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez bezpośredni wpływ impulsu prądu o wysokiej energii i średniej częstotliwości na odpowiednie oraz powiązane z nimi akupunkty ludzkiego ciała. W tym samym czasie pod wpływem impulsu elektrycznego układ kontrolujący apetyt zapoczątkuje proces zmniejszania łaknienia oraz regulacji metabolizmu organizmu.

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne i może być stosowane również przez osoby starsze. Zasilane jest trzema bateriami typu AAA. Urządzenie przestrzega europejskie i międzynarodowe normy. Impulsy elektryczne o niskiej częstotliwości przyspieszają redukcję wagi ciała bez skutków ubocznych.

Pracą elektrostymulatora sterujemy poprzez przyciski umieszczone na jego obudowie. Wszystkie dane odczytujemy na dużym wyświetlaczu LCD. Całość jest sterowana przez profesjonalny mikroukład.

Elektrostymulator jest doskonały przy:

- bólach pleców
- bólach stawów
- nerwobólach
- bólach głowy
- dolegliwościach menstruacyjnych
- bólach pourazowych układu ruchu
- zaburzeniach krążenia krwi
- bólowych o różnych przyczynach

Posiada 5 trybów masażu:

- termopunktura
- drapanie
- rolowanie
- ugniatanie
- pulsowanie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: