RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kołnierz masujący poduszka z wibracjami masażer przenośny CF-6205 MEDIVON

CF-6205L

Nowy produkt

Przenośny kołnierz masujący, podręczny masażer przeznaczony jest dla całej rodziny. Ze względu na jego wymiary możesz go zabrać wszędzie ze sobą. Masaż wibracyjny zastosowany w kołnierzu wprowadza kark i szyję w miarowe drgania, które pobudzają krążenie krwi, a poprawiając ukrwienie znika napięcie mięśni, likwiduje bóle głowy, poprawia wygląd skóry oraz zwiększa zakres ruchowy kręgów w odcinku szyjnym. Kołnierz wypełniony jest specjalnym tworzywem zapewniającym przyjemny masaż mięśni po całodniowym wysiłku. Tworzywo wypełniające kołnierz jest elastyczne, a zarazem wystarczająco sztywne aby przyjemnie podtrzymać zmęczony kark i zapewnić zewnętrzny masaż.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


39.99 zł brutto

-10.00 zł

49.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Możliwość zasilania bateriami pozwala na swobodne poruszanie się i przemieszczanie. Kołnierz masujący to doskonały pomysł na prezent. Przetrenowałeś się i bolą Cię ramiona lub łydki? Z kołnierzem Medivon z łatwością rozmasujesz obolałe mięśnie i poczujesz natychmiastową ulgę. Kołnierz można wykorzystać do masowania różnych części ciała. Głowice masujące ukryte są pod miękkim materiałem, który łatwo się czyści. Naszego masażera możesz używać wszędzie gdzie jesteś, w domu w biurze, a nawet w samochodzie. Pracując lub odpoczywając gdy tylko masz na to ochotę. Do sterowania pracą kołnierza używamy tylko dwóch przycisków, zasilania i zmiany trybu pracy.

Zawartość zestawu:

- kołnierz Medivon
- instrukcja obsługi
- gwarancja 36 m-cy

Masaż kołnierzem

Jest jedną z metod leczenia fizykalnego jak również integralną częścią odnowy biologicznej. Masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyśpiesza proces leczenia.

Przewlekłe napięcie mięśni

To choroba przewlekła należąca do schorzeń reumatycznych. Objawia się bólami ograniczającymi ruchowość, zmęczeniem, problemami ze snem. Skutkiem przewlekłego napięcia mięśni są intensywne i długotrwałe bóle, a także nieprawidłowa postawa ciała. Chorobę leczy się poprzez stosowanie ćwiczeń ruchowych i masaży.

Skurcze mięśni

Skurcze mięśni występują niemal u każdego. Ból jaki im towarzyszy jest silny zo jest związane z faktem, zę mięsień kurczy się z dużą siłą.

Cellulit

Potocznie zwany pomarańczową skórką jest efektem niewłaściwego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej dotyka takie strefy jak uda, pośladki, biodra czy ramiona. Cellulit upośledza krążenie krwi i limfy w zaatakowanej tkance, co powoduje niedotlenienie komórek. Udowodniono, że masaż jest najskuteczniejszą i szybką metodą leczenia cellulitu.

Żylaki

Są przyczyną dolegliwości. Zazwyczaj choroba objawia się uczuciem ciężkości nóg i poszerzonymi żyłkami. Mogą występować również bóle nóg, pieczenie, kurcze stóp, a nawet obrzęki stóp. Występują częściej u kobiet niż u mężczyzn po 40 roku życia. Masaż usprawnia krążenie krwi i redukuje uczucie ciężkości nóg.

Działanie kołnierza przy regularnym stosowaniu:

- przywraca sprawność mięśniom
- zmniejsza zakwasy
- uśmierza ból
- poprawia krążenie krwi
- wspomaga usuwanie toksyn z organizmu poprzez pocenie się
- usuwa uczucie zmęczenia
- przywraca prawidłowy rytm serca
- reguluje ciśnienie krwi
- przywraca równowagę energii i sił witalnych

26 Inne produkty w tej samej kategorii: