RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Poduszka ortopedyczna z pamięcią kształtu memory antyalergiczna

M30161517

Nowy produkt

Jeśli nie możesz dopasować poduszki do swoich predyspozycji to idealnym rozwiązaniem może być poduszka profilowana. Doskonale podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją i utrzymuje kręgosłup w linii prostej. Zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu i wypoczynku. Wykonanie z miękkiej pianki z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do cech fizycznych Twojego ciała. Pianka zapewnia zdrowy i spokojny sen do tego charakteryzuje się wyjątkową elastycznością i wieloletnią odpornością na odkształcanie. Jej budowa umożliwia cyrkulacje powietrza i regulację wilgotności. Zawsze, gdy wstajesz, poduszka powraca do swojego pierwotnego kształtu. Nie ma znaczenia, czy śpisz na boku, plecach czy brzuchu, poduszka zawsze działa.

Więcej szczegółów


29.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

- wyprofilowana poduszka podpiera głowę i wypełnia lukę pomiędzy ramieniem, a szyją
- jest odporna na odkształcania, wraca do swojego kształtu nawet po długim użytkowaniu
- działa odprężająco, pomaga w ograniczeniu chrapania, a także bezsenności, zapewnia prawidłową pozycję kręgosłupa podczas leżenia
- poduszka dostosowuje się do ciała, jest elastyczna
- poduszka jest nietoksyczna, antyalergiczna i bezpieczna dla organizmu człowieka

Poduszka dociśnięta do ciała przylega do niego, ale nie powoduje żadnego ucisku. Przystosowuje się również do ciepłoty ciała. Dzięki takie poduszce Twoje kręgi szyjne znajdują się w optymalnej pozycji podczas snu. Codzienne korzystanie z poduszki zapewni zdrowie, odprężenie, relaks, wprowadzi w lepszy nastrój, pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego. Produkt jest nietoksyczny, antyalergiczny i zdrowy. Miękki pokrowiec z polaru zapinany jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go zdjąć i wyprać.

Uwaga: nie prasujemy pokrowca, ponieważ wypustki ma polarze znikną po wyprasowaniu.

Specyfikacja:

Kolor: kremowy
Wymiary (dł/szer/wys min-max): 48,5x29x6-9,5cm
Waga: 440g
W zestawie: poduszka i pokrowiec

30 Inne produkty w tej samej kategorii: