RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Szyna relaksacyjna na zęby nakładka na zgrzytanie bruksizm

MAX-3308433

Nowy produkt

Uciążliwe zgrzytanie zębami doprowadza Cię do bólu głowy i migreny? Bruksizm to choroba nawyk, polegająca na mimowolnym i niekontrolowanym zaciskaniu i zgrzytaniu zębami. Dzieje się tak najczęściej podczas snu, dlatego budząc się rano możesz czuć duży dyskomfort i ból głowy. Jego główną przyczyną jest stres i napięcie mięśniowe. Szyna relaksacyjna jest sposobem na złagodzenie objawów zaciskania i zgrzytania zębów. Gdy do tego dochodzi, człowiek zaciska szczękę nawet do 10 razy mocniej niż podczas np. jedzenia. Skutkiem jest również ścieranie się szkliwa, krwawienie podczas mycia zębów, ból stawu skroniowo-żuchwowego i mięśni, bóle szczęki itd.

Więcej szczegółów


4.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

- łatwo dopasowuje się do łuku zębowego
- jest sposobem na złagodzenie objawów zaciskania i zgrzytania zębów
- skutkiem bruksizmu jest m.in: ścieranie się szkliwa, krwawienie podczas mycia zębów, ból stawu skroniowo-żuchwowego i mięśni, bóle szczęki itd.
- wymiary (szer/dł) 6,5 x 7cm
- waga 0,01kg

Sposób przygotowania szyny:

Zagotowaną wodę należy wlać do szklanego pojemnika. Kiedy woda schłodzi się do ok. 70°C szynę należy włożyć do pojemnika na 20-30 sekund. Kiedy ściany pionowe szyny lekko odchylą się do poziomu, szynę należy założyć na szczękę przygryzając ją. Po okresie 1-2 minut należy wyciągnąć ją z ust i włożyć na 2-3 minuty do zimnej wody. Szyna jest gotowa do użycia (jeżeli szyna jest za duża można ją dociąć).

Szyna na zęby przeciw zgrzytaniu w nocy

30 Inne produkty w tej samej kategorii: