RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Materac plażowy Paw do pływania 198 x 164 cm Bestway 41101

Bestway 41101

Nowy produkt

Paw do pływania to jednoosobowy materac plażowy od firmy Bestway #41101. Idealny do wypoczywania w basenie ogrodowym lub nad jeziorem. Pływający paw w niebieskich barwach i rozłożonym ogonem wygląda ekscytująco. Przeznaczony do pływania dla osób dorosłych o wadze nie przekraczającej 90kg. Wyprodukowany z grubego winylu 0,45 mm, jest odporny na różne uszkodzenia i bezpieczny w użytkowaniu. Bez obawy możesz na nim dryfować po całym jeziorze i odkrywać nowe miejsca, dzikie plaże. Mocne uchwyty na jego szyi pomagają wejść i zejść z materaca.

Więcej szczegółów


74.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika dla dorosłych
Ilość osób jednoosobowy
Miejsce na napój Tak
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Zaskakujący kształt dostojnego ptaka z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego fana wodnych zabaw. Odpoczywać na wodzie możesz w pozycji pół leżącej lub siedzącej. Jego dmuchany ogon to doskonałe podparcie dla nóg. Dodatkowo dzięki niemu materac jest jeszcze bardziej stabilny. Możemy również oprzeć się o szyję ptaka i podziwiać widoki. Konstrukcja materaca jest oparta na dwóch komorach powietrznych, które odpowiadają za stabilność i pływalność. Paw bez powietrza zmieści się w dużej torbie, a jego waga wynosi 4,5 kg.

Cechy produktu:

- pływający Paw
- możliwość oparcia o szyję
- otwór na napój
- dwa mocne uchwyty
- dwie komory powietrzne
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 198 x 164 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,45 mm
Waga: 4,5 kg
Maksymalne obciążenie: 90 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: