RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mata edukacyjna organki dla niemowląt małpki z pianinkiem 2 kolory

Nowy produkt

Prawidłowy rozwój dziecka wymaga między innymi zapewnienia mu ciekawych i bezpiecznych zajęć, szczególnie w pierwszym etapie życia. Kolorowe pianinko na którym maluszek może grać wciskając nóżkami klawisze to wspaniała muzyczna zabawka. Przebywanie na interaktywnej, kolorowej macie edukacyjnej, dostarczy bodźców, które pomogą poznać otaczający dziecko świat. Mata posiada bardzo atrakcyjne motywy graficzne z wesołymi zwierzątkami, słoneczkiem, samolotem, pociągiem, kwiatkami oraz literkami. Dzięki temu można przez długie chwile bawić się z dzieckiem, tworząc na ich podstawie ciekawe opowieści i dodatkowo zachęcać do aktywności. Występuje w kolorze zielonym lub różowym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


56.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika 0+

Więcej informacji

Elastyczny pałąk został obłożony miękką otuliną. Jest on bezpiecznie montowany do maty i został obszyty wielokolorowym materiałem. Do pałąka, na przyszytych uszkach można zawiesić przy użyciu dodatkowych pierścieni, cztery kolorowe małpki z grzechotkami z kwiatuszków. Ponadto w zestawie znajduje się małe lusterko, które również można przyczepić do pałąka. W komplecie jest także elektroniczne, zasilane bateriami pianinko. Jest ono montowane na plastikowym stelażu i można je w prosty sposób ustawiać w dowolnej pozycji, regulowanej co 45°. Ta funkcja będzie pomocna w dalszym etapie życia dziecka, kiedy zacznie ono już siedzieć, przez co mata z powodzeniem może służyć przez długi okres. Cztery duże, kolorowe przyciski z literkami i cyferkami, wydają kolejno cztery dźwięki gamy. Przycisk w kształcie pszczółki służy do uruchamiania trzech różnych melodii, a przycisk w kształcie dzwoneczka włącza dodatkowe pięć melodii. Pianinko posiada również sznureczki z tyłu, które mogą służyć do przywiązania samego elementu chociażby do szczebelków łóżeczka. Zestaw montuje się bez użycia narzędzi. Elementy plastikowe, a więc pianinko i stelaż na którym stoi, a także do którego wpina się matę, łączy się na zasadzie szybkozłączy. Miękką matę można prać w pralce. Natomiast pałąk, elementy podwieszane oraz pianinko można czyścić powierzchniowo. Struktura użytych do wykonania maty edukacyjnej materiałów nie wchłania wody, co powoduje, że całość łatwo utrzymać w czystości.

Cechy produktu:

- elementy ruchome oraz wydające dźwięki pozwalają na rozwój zmysłów dziecka
- żywe, wyraziste kolory przyciągają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy
- elektroniczne pianinko wygrywa melodie oraz dźwięki gamy muzycznej
- elementy można czyścić powierzchniowo lub prać w pralce

Specyfikacja:

Certyfikaty: CE, EN 71
Wiek: 0+
Kolor: różowy lub zielony
Zasilanie: 3x bateria AA 1,5V (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 80/60/45cm
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 50/43/8cm
Waga: 1,5kg

10 Inne produkty w tej samej kategorii: