RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mata masująco-grzejąca na siedzenie do domu i samochodu Medivon CF2602

CF2602

Nowy produkt

Masująco - grzejąca mata zapewnia komfort podczas długiej jazdy samochodem oraz pracy za biurkiem. Tego typu urządzenie przyda się szczególnie zimą, gdyż ogrzeje ono plecy, zrelaksuje oraz przyniesie ulgę. Mata jest wykonana z czarnego poliestru, który jest miły w dotyku i odporny na zabrudzenia. Dodatkową zaletą jest pilot zdalnego sterowania na 60 centymetrowym przewodzie - urządzenie zapewnia wygodne sterowanie wszystkimi funkcjami maty. Mata na siedzenie Medivon sprawdzi się u osób żyjących w ciągłym stresie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


169.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Zasilanie12 i 230V

Więcej informacji

Gdy odczuwasz bóle pleców i kręgosłupa, górnych partii nóg i gdy masz problem z właściwym krążeniem krwi lub zasypianiem. Naszego masażera możesz używać wszędzie gdzie jesteś, w domu w biurze, a nawet w samochodzie. W komplecie otrzymasz zasilacz sieciowy i samochodowy. Pracując lub odpoczywając gdy tylko masz na to ochotę. Głowice są tak rozmieszczone, aby obejmowały różne strefy masażu. Mata posiada 5 programów masażu tj. pulsacyjny, klepanie, wałkowanie, ugniatanie oraz automatyczny. Dodatkowo mata posiada funkcję podgrzewania. Łatwy w obsłudze, intuicyjny panel sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie. Masaż wibracyjny pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm. Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji urządzenie przyśpiesza nasz metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, zwalcza bezsenność, stres, złe samopoczucie, rozluźnia i poprawia ogólny stan organizmu.

W zestawie:

- mata masująco-grzejąca
- zasilacz samochodowy 12V (podłączenie pod gniazdo zapalniczki samochodowej)
- zasilacz sieciowy 230V
- pilot
- instrukcja obsługi
- gwarancja 36 m-cy

Ból pleców

Jest najczęściej występującą przypadłością! Co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bólu pleców. U co drugiego chorego ataki każdego roku nasilają się.

Przewlekłe napięcie mięśni

W dużej mierze warunkuje postawę ciała i rysy twarzy. Charakteryzuje się przejściem od stanu spoczynkowego do skurczu mięśnia i wywołane jest na drodze odruchowej, kontrolowanej przez ośrodkowy układ nerwowy. Ważne jest, aby napięcie mięśniowe nie przerodziło się w przewlekłe napięcie, co bardzo ogranicza normalne funkcjonowanie i przysparza wiele problemów zdrowotnych.

Skurcze mięśni

Kurcz to bezwiedny skurcz mięśni. Najczęściej dolegliwość ta dotyczy nóg, pleców oraz stóp. Są one bardzo bolesne dla każdej osoby.

Zanik mięśni i osłabienie siły

Jest wynikiem uszkodzenia ich połączeń nerwowych lub zaopatrzenia w krew. Najczęściej powodem jest ich długie nieużytkowanie, np. podczas przewlekłych chorób lub urazów.

Dane techniczne:

Producent: MEDIVON
Ilość silników: 5 głowic wibracyjnych
Ilość programów masażu: 5 – pulsujący, klepanie, wałkowanie, ugniatanie, automatyczny
Wyłącznik czasowy: 15/30/60 min.
Strefy (zakres) masażu: 4 – szyja, plecy, biodra, uda
Materiał zewnętrzny (obszycie): poliester
Zasilanie: Zasilacz 220-230V, wtyczka samochodowa 12V
Wymiary zewnętrzne: 110 x 48 cm

19 Inne produkty w tej samej kategorii: