RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mata zdrowotna masująca Medivon SHIATSU z podgrzewaniem wibracja CF-2606HB

CF-2606HB

Nowy produkt

Mata masująca Medivon CF-2606 masująca z podgrzewaniem i wibracjami sprawdzi się u osób żyjących w ciągłym stresie. Masaż Shiatsu przeznaczony jest przede wszystkim dla osób zestresowanych. Chwalony jest przez osoby z osłabioną odpornością organizmu. Masaż Shiatsu polecany jest także osobom z migrenami i zaburzeniami układu trawiennego oraz oddechowego. Cztery głowice zapewniają komfortowy masaż pleców, aby złagodzić napięcie i zmęczenie. Dostosuj swój własny program masażu dla górnej i dolnej części pleców. Opcja podgrzewania zapewnia ulgę w bólach mięśni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


435.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Zasilanie12 i 230V

Więcej informacji

Taka mata zdrowotna pomaga na bóle kręgosłupa, bóle głowy i migreny. Wszelkie urazy kręgosłupa szyjnego, sztywność karku, ból stawów, pobudza układ krążenia oraz limfatyczny. Dodatkowo wspomaga układ hormonalny i reguluje układ nerwowy. Korzystaj z pro zdrowotnego masażu Shiatsu i ciesz się zdrowiem oraz wspaniałym samopoczuciem. Masaż leczniczy Shiatsu wywodzi się z Japonii gdzie jest stosowany od wieków. Nazwa oznacza „leczniczy ucisk dłoni", mówi się o nim że jest masażem punktowym, akupresurą, akupunkturą bez igieł. Wpływ masażu Shiatsu na organizm jest potwierdzony naukowo w badaniach laboratoryjnych i został uznany przez Ministerstwo Zdrowia za zabieg leczniczy. Mata Shiatsu CF-2606HB zapewni Ci profesjonalny masaż pleców, ud i pośladków, a dodatkowo funkcja podgrzewania pozwoli Ci na pełen relaks i odprężenie. To co wyróżnia naszą matę to wykonanie z najlepszych jakościowo materiałów, które są delikatne dla wrażliwej skóry, nie powodują podrażnień i pozwalają jej oddychać podczas masażu. Mata jest łatwa w czyszczeniu. Dzięki ergonomicznym kształtom i wykonaniu z elastycznych materiałów dopasowuje się do każdego fotela w domu i w samochodzie.

Oryginalne silniki SHIATSU
Masażer ma dwie pory głowic masujących, które symulują ruchy masażu Shiatsu. Głowice masujące poruszają się wzdłuż całego grzbietu zapewniając mocny i intensywny masaż pleców. Mata doddtko posiada funkcję podgrzewania. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodneqo pilota. Łatwy w obsłudze i intuicyjny panel do sterowania sprawi, że już przy pierwszym użyciu zafundujesz sobie masaż, po którym poczujesz się znakomicie.

Ból pleców
Jest najpowszechniej występującą przypadłością. Już co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bólu pleców, z tym że co siódmy przewlekle. Częste stosowanie masaży to jedna z form terapii bólów pleców.

Przewlekłe napięcie mięśni
To choroba przewlekła należąca do schorzeń reumatycznych, objawia się bólami ograniczającymi ruchomość, zmęczeniem, problemami ze snem. Skutkiem przewlekłego napięcia mięśni są intensywne i długotrwałe bóle, a także nieprawidłowa postawa ciała. Chorobę leczy się poprzez stosowanie masaży i ćwiczeń ruchowych.

Skurcze mięśni
Skurcze mięśni występuję niemal u każdego i w różnych sytuacjach. Ból jaki im towarzyszy jest silny co jest związane z faktem, że mięsień kurczy się z dużą siłą.

Zanik mięśni i utrata ich siły
Zanik mięśni jest wynikiem uszkodzenia ich połączeń nerwowych lub zaopatrzenia w krew. Najczęściej powodem jest ich długie nieużywanie, np. w przypadku przewlekłych, długo trwających chorób lub spowodowane urazem. Czasem zdarza się, że przyczyną bywa choroba samych mięśni.

Bóle mięśni i stawów
To choroba przewlekła o charakterze reumatologicznym. Objawia się uczuciem wyczerpania, zesztywnienia rano oraz bólami mięśni i kości w całym ciele. Są to często wędrujące dolegliwości, przenoszące się z jednego stawu lub mięśnia na inny.

Łatwa w obsłudze
Naszą matę możesz używać wszędzie gdzie chcesz, np. w domu, w biurze, a nawet w samochodzie. Dzięki temu zapewnisz sobie dawkę uzdrawiającego masażu zawsze, gdy tego potrzebujesz lub masz na to ochotę.

Masaż wibracyjny
Pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm.

Poprzez wspomaganie krążenia pod wpływem wibracji uzyskujemy:

- przyśpiesza nasz metabolizm
- obniża się napięcie mięśniowe
- zwalczamy bezsenność, stres i złe samopoczucie
- rozluźnia i poprawia samo poczucie

W zestawie:

- masażer pleców Medivon CF-2606
- zasilacz sieciowy 230V
- zasilacz samochodowy 12V
- instrukcja obsługi
- gwarancja 3 lata

19 Inne produkty w tej samej kategorii: