RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przenośna mata do akupresury zdrowotna z kolcami na ból i stres poduszka torba

Nowy produkt

Przenośna mata do akupresury umożliwia wykonanie ćwiczeń we własnym zakresie. Dzięki niej poprawisz krążenie, a dodatkowo korzystanie z maty może wpłynąć na uśmierzenie bólu bądź innych dolegliwości. Na macie umieszczone zostało 181 wypustek z kolcami, a na poduszce 76. Umożliwiają one masaż nie tylko stóp, ale również pleców, karku czy kończyn. Wystarczy wejść gołymi stopami na matę, aby już po chwili poczuć jej właściwości zdrowotne. Matę można złożyć wraz z poduszką i umieścić w przenośnej torbie. Wypustki w kształcie róży są mocowane w technologi Heat-Press, co daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości.

Więcej szczegółów


139.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Całkowicie rozwinięta na płaskim podłożu, stanie się przyrządem masującym plecy, brzuch lub klatkę piersiową. Ma to pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i przy zachowaniu odpowiedniego stylu życia, odżywiania oraz potrzebnej na co dzień dawki ruchu na świeżym powietrzu, może aktywnie przyczynić się do poprawy ogólnego samopoczucia.

Materiał wewnętrznego pokrowca to bawełna, wierzchnie poszycie składa się w 50% z lnu i w 50% z bawełny, dzięki czemu mata idealnie dopasowuje się do ciała, jest przyjemna w dotyku a wykonanie z naturalnych materiałów wpływa korzystnie na zdrowie. Ściągany pokrowiec jest zapinany na rzep sprawia, że czyszczenie maty staje się łatwiejsze.

Naturalne włókno kokosowe w przeciwieństwie do pozostałych wypełnień jest higieniczne, i wpływa korzystnie na zdrowie. Zabezpieczone jest dodatkowo preparatem, który zwiększa żywotność maty i zapewnia jeszcze większą higienę.

Specyfikacja techniczna:

- pomaga na wiele dolegliwości bólowych,
- wypełniona naturalnym włóknem kokosowym,
- ściągany pokrowiec
- w zestawie stylowa torba
- kilka kolorów do wyboru

Mata:

Długość 70 cm
Szerokość 44 cm
Grubość 3 cm

Poduszka:

Długość 30 cm
Szerokość 44 cm
Grubość 13 cm

14 Inne produkty w tej samej kategorii: