RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Organizer plastikowa szafka na kółkach 3 duże szuflady do domu i biura

KA-10283

Nowy produkt

Kolejna odsłona przed nami, to nowoczesny organizer, szafka na obrotowych kółkach z trzema szufladami. Idealne rozwiązanie do wielu pomieszczeń, które ożywi wnętrze. Umieszczone w niej zabawki lub artykuły papiernicze możesz przewozić z pokoju dziecięcego do salonu lub między pokojami rodzeństwa. Tego typu organizery występują również pod nazwą jako meble modułowe. Może służyć jako komoda na rzeczy osobiste w pokoju nastolatki, regał na dokumenty w biurze lub pracowni, a nawet jako kontenerek w sypialni o innowacyjnym designie. Meble modułowe to pełna gama możliwości aranżacyjnych.

Więcej szczegółów


146.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowane kółkaTak

Więcej informacji

Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Przeznaczone są dla osób ceniących sobie ład, porządek, jakość i komfort użytkowania. Od teraz Twój przedpokój, korytarz lub pokój do zabaw będzie przykładem porządku i organizacji. Taka ruchoma szafka bez problemów zmieści się pod biurkiem, a dzięki czterem kółkom z łatwością można przestawić ją w dowolne miejsce. Pomysłów na wykorzystanie jest wiele, można przechowywać w niej książki, zeszyty lub przybory papiernicze. Dokumenty, pamiątki z wycieczek, płyty z muzyką, wszystko to co nie ma swojego stałego miejsca. Przy tym nadając lub zachowując nowoczesny wygląd w pomieszczeniu.     

Cechy produktu:

- bardzo wysoka jakość wykonania   
- ciekawe wzornictwo              
- swobodnie mieści się pod biurkiem    
- kółka obrotowe do 360 °   
- łatwe przemieszczanie      
- wygodne uchwyty do wysuwania szuflad  
- blokada zabezpieczająca przed wypadaniem  
- kolor: Wielokolorowy   
- wymiary: 32 x 37x 61cm
- materiał polipropylen

18 Inne produkty w tej samej kategorii: