RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Szafka modułowa z polipropylenu pojemność 38L z grafiką głowa łosia

10440 GANT

Nowy produkt

Meble modułowe to lekkie szafki francuskiej produkcji EDA, wykonane z polipropylenu. Odporne na uderzenia i łatwe w czyszczeniu. Po upływie wielu lat na pewno nie zżółkną! Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Szafka Deer Home wpisuje się w najnowszy trend światowego wzornictwa, to jest personalizacji i minimalizacji wnętrz. Uniwersalna kolorystyka i możliwość przestawiania w dowolne miejsce to jej największe zalety. Dowolna konfiguracja ustawień szafek obok siebie lub na sobie nie pozwalają na nudę w wystroju mieszkania.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


109.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Taka szafka doskonale sprawdza się jako wyposażenie sypialni, pokoju dziecięcego lub w przedpokoju. Można w niej przechowywać książki, dokumenty lub przedmioty codziennego użytku. Solidnie wykonana. Łatwa w utrzymaniu czystości, nie wymaga konserwacji. Nadaje oryginalny i nowoczesny wygląd w pomieszczeniu.     

Cechy produktu:

- bardzo wysoka jakość wykonania   
- ciekawe wzornictwo  
- łatwa w utrzymaniu czystości         
- kolor: multikolor
- pojemność: 38L   
- wymiary 36,5 (wys) x 36 x 36cm  
- materiał polipropylen

19 Inne produkty w tej samej kategorii: