RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stolik na kółkach kuchenny basenowy dodatkowe półki mobilna szafka nocna

10498 G.ANT

Nowy produkt

Meble modułowe to pełna gama możliwości aranżacyjnych. Dzięki prostym rozwiązaniom, sami możemy komponować zestawy w dowolnej konfiguracji. Uniwersalny i wielofunkcyjny stolik na kółkach francuskiej firmy EDA wyposażony został w 4 kółka skrętne, które umożliwiają łatwe przesuwanie. Dwie pojemne półki pomieszczą wiele książek, a wieczorami stolik może posłużyć jako szafka nocna. Może to być również nowoczesny organizer z dwoma półkami w kolorze antracyt. Jest to swego rodzaju szafka na kółkach, mobilny wózek na akcesoria kuchenne, stolik basenowy na przekąski itd. Tego typu organizery występują również pod nazwą jako meble modułowe.

Więcej szczegółów


114.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wbudowane kółka Tak

Więcej informacji

Uniwersalny kolor oraz prosty wzór sprawią, że pasuje do większości wnętrz, dzięki swojej prostocie zajmuje mało miejsca. Kiedy zaczynasz sprzątać dom nie musisz już nosić wszystkich środków czyszczących i ręczników papierowych w ręku. Stolik na kółkach z półkami może być również Twoim podręcznym magazynkiem. Mobilny stolik możesz wykorzystać dosłownie wszędzie i zrobić z niego szafkę nocną, organizer z półkami, stolik nad basen albo nawet do picia kawy i jedzenia ciastek na balkonie.

Cechy produktu:

- łatwy montaż, bez narzędzi
- 2 półki do wykorzystania
- obrotowe kółka skrętne
- szerokie półki na różne rzeczy
- kolor antracyt
- wymiary 44(wys) x 42 cm x 28 cm

- materiał polipropylen

Stolik na kółkach z półkami mobila szafka nocna antracyt

19 Inne produkty w tej samej kategorii: