RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mikroskop edukacyjny Jupiter OP-252 kompletny zestaw walizka szkiełka projektor

OP-252

Nowy produkt

Ten mikroskop Jupiter Optic model OP-252 oferuje jeszcze więcej! W zestawie otrzymasz profesjonalną walizkę, w której możesz przenosić swoje domowe laboratorium. A najlepsze swoje odkrycia i ciekawe rezultaty badań możemy zachować na zdjęciach w aparacie lub telefonie! Umożliwia to specjalny adapter mocujący aparat fotograficzny.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


115.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Powiększenie300x - 1200x
Zastosowanie mikroskopudla dzieci edukacja
Głowicamonokularowa
Umiejscowienie oświetleniałączone
Podświetlenielusterko

Więcej informacji

Fascynujący świat, który jest niewidoczny gołym okiem zawsze będzie czymś wyjątkowym. A odkrywanie go samemu jest doskonałą zabawą edukacyjną. Podaruj maluchowi prezent, który nie jest czymś banalnym! Własne, prywatne laboratorium i możliwość poznania niewidzialnego świata z pewnością zainteresuje dzieci i dorosłych. Kupując ten produkt otrzymasz mikroskop i kompletny zestaw badawczy, zaprojektowany specjalnie dla małych badaczy. Obsługa mikroskopu jest łatwa i intuicyjna, co dodatkowo sprzyja i zachęca do robienia doświadczeń. Dołączone do kompletu narzędzia i akcesoria umożliwią małemu badaczowi tworzyć własne preparaty. W zestawie znajdują się również takie przyrządy, jak fiolki na próbki, mieszadełko, fiolki na odczynniki czy pęseta. Wysokiej klasy soczewki i okular gwarantują wyjątkowo czytelny, wyraźny obraz. Powiększenie możemy regulować w zakresie 300x – 1200x. Dodatkowo mikroskop jest wyposażony w system podwójnego oświetlania - naturalnego lub sztucznego. Mikroskop marki Jupiter daje każdemu możliwość poznania tajemnic mikroświata. Zestaw przenośny w walizce. Z takim zestawem badawczym możesz zaszczepić wyjątkową pasję i zainteresowanie nauką już od najmłodszych lat.

Cechy produktu:

- wygodna i łatwa obsługa
- adapter mocowania aparatu fotograficznego
- komplet preparatów mikroskopowych
- zestaw narzędzi mikroskopowych
- walizka
- szkiełka na preparaty
- oświetlenie zasilane bateriami
- zapasowa żarówka

Dane techniczne:

Model: OP-252
Okular: 10x
Głowica rewolwerowa: 3 stopnie powiększenia
Obiektywy: 30x, 60x, 120x
Zakres powiększeń: 300x - 1200x
Oświetlenie: sztuczne lub naturalne
Zasilanie: bateryjne: 2 x AA 1,5V
Waga: 2 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: