RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zdalnie sterowany samochód RC z silnikiem bezszczotkowym skala 1/7 Traxxas XO-1 SuperCar w 5 sekund do 160 km/h

XO-1 SuperCar 64077

Nowy produkt

Tylko Traxxas potrafi zaprojektować i zbudować model, który prędkość 100km/h uzyskuje w 2,3 sekundy, a prędkość 160km/h w 4,92 sekundy. Jeśli celem jest osiągnięcie prędkości 160km/h, Traxxas współpracuje z firmą „Castle Creations”, której specjaliści przodują w produkcji bardzo wysokiej jakości napędów elektrycznych. Specjalnie dla tego projektu, powstał regulator „Mamba Monster Extreme” z bezproblemowa obsługą napięcia pochodzącego z 6 celowego źródła napięcia LiPo. Został on specjalnie zaprojektowany do pracy w samochodzie XO-1.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


3,679.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Napęd4x4
Skala1/7
Typ silnikabezszczotkowy
Częstotliwość transmisji2,4 GHz

Więcej informacji

Dotychczasowy układ przeniesienia napędu Traxxas’a, został specjalnie dostosowany do wyjątkowo dużej mocy zespołu napędowego. Opracowany specjalnie dla XO-1 patent  Pending Cush Drive™, absorbuje wstrząsy układzie przeniesienia napędu dzięki niestandardowym elementom z elastomeru umieszczonego pomiędzy zębatkami. W rezultacie uzyskuje się natychmiastowe przyspieszenie bez marnowania energii. Opracowana za pomocą zaawansowanych technik modelowania, oszałamiająca forma XO-1, została ukształtowana w celu osiągnięcia optymalnego przepływu powietrza, które wykorzystane jest zarówno do chłodzenia zespołu napędowego, jak i do wywołania dodatkowego docisku samochodu do podłoża. W przypadku uzyskiwania prędkości do 160km/h, zagadnienia aerodynamiki są wyjątkowo istotne w procesie projektowania. Ponieważ osiągnięcie prędkości 160km/h modelem wyjętym z pudełka było celem stworzenia XO-1, zespół napędowy zasilany jest dwoma pakietami LiPo. Pakiety zbudowane są z niestandardowych celi akumulatorów LiPo, zaprojektowany specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach elektroenergetycznych pojazdów Traxxas’a. Wysokoprądowe złącza elektryczne, zapewniają przekazywanie bez strat, prądu z pakietów napędowych do regulatora obrotów. Modele Traxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas ® TQi ™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest wyposażenie nadajnika w bazę dokującą, która pozwala na podłączenie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem Link Traxxas ™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

XO-1 nie jest zabawką i jest przeznaczony tylko dla ekspertów w dziedzinie modeli samochodów R/C.

- Prędkość max: 160km/h (po wyjęciu z pudełka)
- Regulator obrotów “Castle Creations Mamba Monster Extreme Speed Control”
- Bezszczotkowy silnik napędowy “Big Block Brushless Motor, Powered by Castle”
- System R/C TQi 2.4GHz z bazą dokującą i telemetrią
- W zestawie dwa pakiety napędowe LiPo 11,1V / 5000mAh
- Napęd na cztery koła
- Patent - Pending Cush Drive™
- Anodyzowane – aluminiowe element nadwozia
- Wymiary: 686mm (długość całkowita) x 404mm (odległość między osiami) x 295mm (szerokość) x 127,5mm (wysokość)

26 Inne produkty w tej samej kategorii: