RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Butelkowy kufel do piwa odwrócona śmieszna butelka szklanka na piwo

GM-062901

Nowy produkt

Jeżeli często stoisz przed dylematem, napić się z kufla czy z butelki to mamy dla ciebie świetną wiadomość, bo już nie musisz wybierać. Picie z butelki, w przypadku mężczyzn to naturalny i instynktowny odruch. Nie ma nic przyjemniejszego od odkapslowania butelki i towarzyszącemu temu charakterystycznego syczenia. Jednak nie wszystkim odpowiada picie bezpośrednio z butelki. Powolne nalewanie piwa do kufla świadczy o ogładzie, dobrych manierach i wychowaniu człowieka. Dlatego, aby połączyć te dwa naczynia powstał butelkowy kufel, który klasycznym kuflu czy raczej szklance zawiera odwróconą szyjką do dołu butelkę.

Więcej szczegółów


33.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

W ten sposób uzyskano bardzo wesołe i praktyczne 2w1. Od teraz możesz pić z kufla, a jednocześnie trzymać w ręku butelkę. Ścianki kufla zostały podwójne wzmocnione, dzięki czemu chłodne piwo szybko się nie nagrzewa. Wykonany został z wytrzymałego i ręcznie dmuchanego szkła. Wszystko to sprawia, że wlewając do kufla zimne piwo mamy pewność, że przez różnicę temperatur nasz kufel się "nie spoci", ty zachowasz suche ręce, a skroplona woda nie spadnie ci na ubranie.

Cechy produktu:

- super prezent dla smakosza piwa (to pewnie jakieś 98% facetów)
- pojemność ok. 300 ml
- podwójne ścianki, lepsza izolacja termiczna
- wykonany z wytrzymałego, ręcznie dmuchanego szkła
- myć wyłącznie ręcznie
- wymiar: 18 x 8,5 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: