RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Deska bambusowa do krojenia chleba duża 35x25 chowana taca 2w1

MAX167113

Nowy produkt

Wspaniała, duża deska do krojenia z wysuwaną tacką 2w1. Pozwala na bezproblemowe przygotowywanie codziennych posiłków. Deska do krojenia wykonana z naturalnego bambusa bez zastosowania szkodliwych klejów. Dodatkowo podczas krojenia do wnętrza nie wsiąka woda i nie gromadzą się bakterie. Dzięki niskiej wchłanialności bardzo szybko schnie. Nie należy jej myć w zmywarce, gdyż bambus może stracić swoje właściwości. Deska jest twarda i trwała, jednak w żaden sposób nie wpływa na ostrość noży. Deska chroni blat przed zarysowaniem ponieważ stoi na nóżkach. Pod deską w komplecie znajduje się również tacka, która może służyć jako pojemnik na pokrojone produkty, które można bezpośrednio wsypać do garnka bez ryzyka rozsypania. Już nie musisz przenosić całej deski, wystarczy wysunąć tackę, która doskonale sprawdzi się również jako miejsce na odpadki!

Więcej szczegółów


38.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

WYSUWANA TACA - w komplecie znajduje się praktyczna, wysuwana taca. Może ona służyć jako pojemnik na pokrojone produkty takie jak owoce, warzywa, wędliny itp. można je bezpośrednio wrzucić do pojemnika, bez ryzyka rozsypania. Taca doskonale sprawdzi się również jako miejsce na odpadki, które często układamy na brzegu deski, bądź za każdym razem musimy wyrzucać do kosza co jest uciążliwe..

NATURALNY MATERIAŁ - deska wykonana z naturalnego bambusa, jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Nie pochłania zapachów i jest odporna na ścieranie. Materiał w żaden sposób nie wpływa na ostrość noży, nie tępi ich. Dzięki wnęce pomiędzy nóżkami deska chroni blat przed zarysowaniem – płaska deska podczas krojenia często przesuwa się po blacie, co powoduje zarysowania.

NIE GROMADZI BAKTERII - włókna bambusowe zostały ułożone w poprzek, dzięki temu nie zastosowano w niej szkodliwych klejów – co może mieć miejsce w przypadku zwykłych desek. Dodatkowo podczas krojenia do wnętrza nie wsiąka woda, dlatego deska nie gromadzi bakterii, które mogłyby przenosić się na krojone produkty. Deska jest w 100% ekologiczna. Dzięki niskiej wchłanialności wody bardzo szybko schnie.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE - deska może być wykorzystana jako stolik śniadaniowy, ponieważ posiada praktyczne nóżki które doskonale się do tego nadają. Może jej używać jako podkładkę pod gorące naczynia: garnki, czy miski, a wysuwana tacka doskonale sprawdzi także się podczas serwowania przekąsek. A tak naprawdę to umożliwi na wygodne wsypywanie do garnka pokrojonych produktów - nie musisz podnosić całej deski!

1. TACA WSUWANA POD DESKĘ - UŁATWIA TO PRZECHOWYWANIE ZESTAWU
2. ŁATWE I SZYBKIE WYSUWANIE TACY
3. NATURALNE DREWNO BAMBUSOWE
4. STOPKI - 2 FUNKCJALOŚCI

- umożliwiają zastosowanie deski jako stolika śniadaniowego
- podczas krojenia nie rysują blatu

Deska bambusowa do krojenia chleba duża 35x25 chowana taca 2w1

Specyfikacja produktu:

Materiał: bambus
Kolor: naturalny
Wymiary deski (dł/szer/wys): 35/25/3,5cm
Wymiary tacy (dł/szer):31,5/21cm
Waga zestawu: 1,31kg
W zestawie: deska i wysuwana taca

Deska bambusowa do krojenia chleba duża 35x25 chowana taca 2w1

30 Inne produkty w tej samej kategorii: