RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Suszarka do naczyń dwupoziomowa chromowana ociekacz dwa poziomy

M901185

Nowy produkt

Doskonała metalowa suszarka do naczyń dwupoziomowa z miejscem na filiżanki. Górny poziom posiada miejsce na 16 talerzy. Część dolna przeznaczona jest do miseczek, kubków, garnków itp. Suszarka jest stabilna dzięki stopkom, które dodatkowo zabezpieczają blat przed zarysowaniem. Chromowana powierzchnia jest odporna na podwyższoną wilgotność. Nowoczesny, elegancki wygląd sprawi, że suszarka będzie ozdobą Twojej kuchni! W zestawie zdejmowany ociekacz na sztućce oraz na szklanki - wystarczy zawiesić na bocznych szczebelkach suszarki. Można je dowolne zamieniać i zdejmować. Podstawa ociekacza sztućców i główne korytko na wodę wykonane są z pół-przezroczystego wytrzymałego tworzywa.

Więcej szczegółów


44.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Ogólne informacje:

DWUPOZIOMOWA - suszarka składa się z dwóch poziomów, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Pierwszy poziom zawiera 16 miejsc na talerze. Drugi poziom to miejsce na miski i półmiski. Po lewej stronie posiada uchwyty na kubki i filiżanki a po prawej ociekacz na sztućce. Suszarka doskonale wpływa na organizację przestrzeni a jej uniwersalny kolor wpasuje się w każde wnętrze.

ANTYPOŚLIZGOWE STOPKI – dzięki antypoślizgowym stopkom suszarka stoi stabilnie. Nie musisz martwić się, że po ułożeniu na niej naczyń, przechyli się w którąś stronę i przewróci zbijając naczynia. Stopki dodatkowo zabezpieczają blat przed zarysowaniem.

OCIEKACZ W ZESTAWIE – do suszarki dołączono dedykowany do niej ociekacz. Dzięki niemu woda, która spływa po naczyniach, nie znajdzie się na blacie lub podłodze w kuchni. Po napełnieniu możesz wyjąć go z suszarki i wylać nadmiar wodę.

WYSOKA JAKOŚĆ – suszarka wykonana została z wysokiej jakości chromowanego metalu, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia oraz działanie nadmiernej wilgoci. Posiada ciekawy design, co pozwoli na dopasowanie jej do każdego wnętrza.

Specyfikacja techniczna:

Tworzywo: metal
Ilość miejsc na talerze: 16
Wymiary (dł/wys/szer): 51x37x24cm
Waga: ~1,4kg

1. UCHWYTY NA SZKLANKI
2. PRZEGRÓDKI NA TALERZE
3. UCHWYT NA SZTUĆCE
4. PLATFORMA NA KUBKI, SZKLANKI ITD., PODSTAWKA NA ZEBRANĄ WODĘ
Dwupoziomowa suszarka do naczyń z miejscem na filiżanki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: