RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Megafon głośnik akumulator nagrywanie mocny 15W syrena melodie

MAX-22186224

Nowy produkt

Megafon z wbudowanym akumulatorem oraz możliwością zasilania przez baterie R20. Akumulator można wyjąć i naładować poprzez gniazdo sieciowe. Dodatkowo megafon posiada wgraną muzykę urodzinową oraz funkcję nagrywania i odtwarzania. Urządzenie charakteryzuje się wysoką głośnością no i oczywiście dalekim zasięgiem. Jest to niezastąpiony sprzęt podczas imprez plenerowych, wystąpień publicznych, zawodów sportowych oraz pielgrzymek. Jego ergonomiczny kształt i niewielka waga to kolejne zalety. Bez problemu możesz go spakować do plecaka i zabrać ze sobą. Przy pomocy paska megafon możemy zawiesić na ramieniu. Doskonale sprawdzi się jako głośnik, "syrena alarmowa" (w postaci melodii), a także jest idealny do nagrywania i odtwarzania różnego rodzaju dźwięków, odgłosów, piosenek czy wypowiedzi (10-sekundowe sekwencje).

Więcej szczegółów


29.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Megafon jest łatwy w obsłudze i doskonale leży w dłoni. Funkcja nagrywania i odtwarzania dźwięków to 10 sekundowe sekwencje nagrane za pomocą megafonu. Jest lekki i bardzo łatwy w obsłudze. Gwarantuje wygodny dostęp do regulacji głośności oraz przycisków funkcyjnych.

Cechy produktu:

- megafon 3w1 posiada szereg możliwości, które zapewniają jego szerokie zastosowanie
- doskonale sprawdzi się jako głośnik, "syrena alarmowa" (w postaci melodii), a także jest idealny do nagrywania i odtwarzania różnego rodzaju dźwięków, odgłosów, piosenek czy wypowiedzi (10-sekundowe sekwencje)
- za pomocą łatwo dostępnych przycisków, znajdujących się na tyle obudowy, możemy szybko i prosto ustawić dowolny poziom głośności, zgodnie z indywidualnymi potrzebami
- pojemny akumulator odznacza się dużą wydajnością i pozwala na długi czas pracy, który oscyluje w przedziale 4-5 godzin
- akumulator ładowany jest bezpośrednio z sieci elektrycznej za pośrednictwem wtyku USB
- nie ma konieczności kupowania ani wymieniania baterii.
- składany uchwyt, ergonomiczny kształt i niewielka waga sprawiają, że megafonu łatwo i przyjemnie się używa
- megafon można wygodnie powiesić na ręce, ramieniu bądź innym przedmiocie
- lekkość i poręczność powodują, że jest niekłopotliwy w przechowywaniu oraz transportowaniu

Specyfikacja:

Materiał: tworzywo sztuczne
Pojemność: 800mAh
Moc: 15W
Czas pracy: 4-5h
Czas ładowania: 4h
Zasilanie: akumulatorowe
Wymiary (dł/szer/wys): 24/15/20,5cm
Waga: 535g
Waga z opakowaniem: 650g

14 Inne produkty w tej samej kategorii: