RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Namiot pionowy przebieralnia mobilna plażowy prysznic toaleta WC chowek

M4108823

Nowy produkt

Namiot przebieralnia to doskonałe rozwiązane do używania w miejscach publicznych, takich jak pola namiotowe, plaże, parki itd. Sprawdzi się jako miejsce do wzięcia prysznica, a także jako WC, przebieralnia i schowek. Pionowa przebieralnia jest samorozkładająca więc nie musisz tracić czasu na jej przygotowanie. Materiał jest w pełni kryjący i nie prześwituje. Duże wejście, zamykane na dwustronny, błyskawiczny zamek zapewnia wygodne wchodzenie oraz wychodzenie z namiotu. Posiada on otwierane okienko w dachu, co umożliwia wpuszczenie powietrza wraz z promieniami słonecznymi. Wewnątrz znajduje się praktyczna kieszonka, w której możemy przechowywać kosmetyki. Dodatkowo zastosowano w nim szeroki pas, który pozwoli na zawieszenie ręcznika. Przebieralnia nie posiada podłogi dlatego korzystanie z niej jest o wiele bardziej komfortowe i mniej problematyczne. Woda nie zbiera się wewnątrz, a po kąpieli nie musimy czekać aż wyschnie, utrzymanie czystości jest bardzo łatwe.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

NIE PRZEŚWITUJE – materiał z jakiego wykonano namiot jest w pełni kryjący i nie prześwituje. Nie ma obawy, że podczas przebierania, bądź brania prysznica przechodzący zobaczy osobę znajdującą się wewnątrz. Bez problemu można go rozłożyć wszędzie!

SAMOROZKŁADAJĄCY SIĘ – rozłożenie go trwa zaledwie 5 sekund. Wystarczy wyjąć go z pokrowca, a namiot sam się rozłoży. Kiedy nie korzystamy z niego wystarczy z powrotem włożyć go do pokrowca; po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc przechowywanie go nie stanowi problemu. Pokrowiec posiada uchwyt, który umożliwia wygodne przenoszenie np. podczas wyjścia na plażę.

PRAKTYCZNY – produkt doskonale sprawdzi się jako przebieralnia, prysznic, WC oraz miejsce do przechowywania rzeczy. Materiał jest w pełni wodoodporny. Wejście zamykane jest na podwójny zamek, wewnątrz znajdują się 2 okienka, boczne oraz górne – dach.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE -  namiot wyposażony został z jednej strony w kieszonkę umożliwiającą przechowywanie kosmetyków, natomiast po drugiej stronie znajduje się pas, umożliwiający zawieszenie ręcznika. Namiot nie posiada podłogi, dlatego korzystanie z niego jest o wiele bardziej komfortowe i mniej problematyczne; woda nie zbiera się wewnątrz, a po kąpieli nie musimy czekać aż wyschnie, utrzymanie czystości jest bardzo łatwe.

Cechy produktu:

Materiał: wodoodporny nylon
Stelaż: drut stalowy
Wodoodporność: tak
Wymiary rozłożonego: 190/110/110cm
Wymiary pokrowca: 57/57cm
Waga: 1,80kg
Waga zestawu: 1,8kg

Zawartość zestawu:

- namiot
- pokrowiec
- 4x śledzie
- 4x sznurek

23 Inne produkty w tej samej kategorii: