RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pistolet zraszacz myjka do mycia samochodu auta zbiornik na płyn do ogrodu

MAX-15097237

Nowy produkt

Pistolet ze zbiorniczkiem do mycia samochodu to świetne rozwiązanie na co dzień. Wystarczy go podłączyć do węża ogrodowego za pomocą szybko złączki, nalać płynu i odkręcić wodę. Pistolet posiada aż 8 trybów natrysku do wyboru w zależności od potrzeb. Wkręcany pojemnik od dołu służy do wypełnienia odpowiednim środkiem. W trakcie mycia aut bądź czyszczenia innych powierzchni, będzie to detergent. W przypadku wykorzystywania pistoletu ciśnieniowego do oprysków, można nalać do niego środek biobójczy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


14.49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Ustawienie trybu natrysku dokonuje się poprzez przekręcanie końcówki pistoletu. Dozowanie substancji znajdujących się w pojemniku regulowane jest przy użyciu dźwigni, którą można obsługiwać kciukiem. Umożliwia ona swobodny przepływ wody przez pistolet, a w drugim wariancie uruchamia dopływ dodatkowych środków znajdujących się w zbiorniczku. Dźwignia ma także funkcję całkowitego odcięcia wody. Zarówno regulacja trybu natrysku, jak i przestawianie funkcji przy pomocy dźwigni, jest sygnalizowane charakterystycznym kliknięciem, które potwierdza prawidłowe ustawienie danej pozycji. Myjkę podłącza się w prosty sposób do węża ogrodowego. W zestawie znajduje się bowiem wyjście na szybkozłączkę, co jest najbardziej rekomendowanym sposobem połączenia. Można to także zrobić za pomocą gwintowanego łącznika, który wystarczy wkręcić w gwint znajdujący się w pistolecie.

Prezentowany pistolet ciśnieniowy, zwany również myjką lub potocznie końcówką węża ogrodowego dobrze trzyma się rękach. W stabilnym i precyzyjnym operowaniu urządzeniem, pomaga jego zwarta i kompaktowa budowa, specjalnie wyprofilowana rękojeść, a także sztyca z delikatnymi zagłębieniami. Myjka sprawdzi się nie tylko w garażu, ale również w ogrodzie, na tarasie, w sadzie, czy jakimkolwiek innymi miejscu, w którym wymagane jest użycie natrysku ciśnieniowego.

MULTIFUNKCJONALNY – 8 trybów natrysku powoduje, że można wybrać rodzaj strumienia najbardziej dopasowany do aktualnych potrzeb.
ZBIORNIK NA DETERGENT – przezroczysty, przykręcany od spodu pojemnik na detergent gwarantuje jeszcze lepszy efekt mycia i czyszczenia.
PRZEKŁADNIA STERUJĄCA – uruchamia przepływ wody przez pistolet, dopływ detergentu lub zatrzymuje działanie urządzenia poprzez zablokowanie wody.
SZYBKI MONTAŻ – pistolet można podłączyć do węża ogrodowego na pomocą szybkozłączki, łącznika gwintowanego, bądź po prostu przez wsunięcie.

8 trybów natrysku:

- strumień wysokociśnieniowy
- precyzyjny strumień wysokociśnieniowy
- mgiełka
- deszczownica
- rozprysk kątowy
- rozprysk poziomy
- rozprysk pionowy
- zraszacz
 
Przełączane tryby natrusku pistoletu

Specyfikacja techniczna:

Wymiary (dł/szer/wys): 41/5,3/14,5cm
Waga zestawu: 370g
Waga z opakowaniem: 450g

Zawartość zestawu:

- pistolet ciśnieniowy
- zbiorniczek
- wkręcane wyjście na szybkozłączkę

30 Inne produkty w tej samej kategorii: