RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Szablon wzornik do zaznaczania wycinania otworów w płytkach 3x300mm

M4230256

Nowy produkt

Wyznacznik otworów i kształtów składa się z 3 linijek (ramiona) o długości 30 cm oraz aluminiowych śrub, ułatwiających odwzorowywanie kształtów. Bardzo dobrze wskazuje on miejsce cięcia otworów na płaskich powierzchniach, ale jego funkcjonalność nie ogranicza się tylko do tego, gdyż znacznik otworów i kształtów perfekcyjnie odwzorowuje również nieregularne kształty. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i niezawodny. Posiada aluminiowe śruby, bardzo przejrzystą skalę pomiarową oraz możliwość regulacji średnicy otworów, co bardzo ułatwia pracę. Dodatkowe nacięcia na głowicy do trasowania otworów umożliwiają natomiast odrysowywanie kwadratowych kształtów. Precyzyjnie wyznaczy miejsca wycięcia otworów w płytkach, jednak to nie jedyne jego zastosowanie. Sprawdzi się również do innych materiałów, w tym szkła, glazury, drewna, gresu itp. Dzięki jego regulowanym ramionom doskonale odwzorowuje nawet bardzo niesymetryczne kształty, co bez wątpienia ułatwi wiele prac przydomowych.

Więcej szczegółów


32.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

UŁATWIA I PRZYSPIESZA PRACE DOMOWE – wyznacznik otworów i kształtów to przyrząd, który sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Będzie przydatny do wymagającej precyzji pracy z płytkami, szkłem, drewnem, gresem, glazurą i wieloma innymi materiałami. Znacznie ułatwia i bez wątpienia przyspiesza pracę zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – znacznik otworów będzie bardzo przydatny w budownictwie i podczas układania glazury, jednak na tym jego zastosowanie się nie kończy. Sprawdzi się również przy różnego rodzaju pracach w warsztacie lub przydomowych, a także przy obróbce drewna.

DUŻA PRECYZJA – ten niewielki przyrząd wyróżnia się bardzo dużą precyzją, dzięki czemu znacznie ułatwia i usprawnia prace wymagające szczególnej dokładności. Wzornik otworów z linijką może być swobodnie odkształcany, więc nie tylko bardzo dobrze zaznacza miejsca otworów na płytkach, ale także pozwala na precyzyjne odwzorowanie skomplikowanych kształtów.

ŁATWA OBSŁUGA – wzornik otworów może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko przez profesjonalistów zajmujących się na co dzień remontami, ale również przez amatorów, którzy nie mają dużego doświadczenia.

Specyfikacja:

Budowa: 3 linijki
Długość: całkowita: 121cm
Głowica do trasowania otworów: 3 wycięcia
Regulowana średnica otworów: tak
Otwory: 4,5/4/2,5 cm
Aluminiowe śruby: tak
Poziomica: tak
Waga: 0,24kg


PRECYZYJNY PRZYMIAR DO PŁYTEK I NIE TYLKO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: