RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kamera WiFi panoramiczna obrotowa monitoring na samrtfon pamięć

M9012531

Nowy produkt

Internetowa kamera obrotowa z transmisją danych przez WiFi to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu czy firmie. Kamera Smart będzie przydatna zarówno do monitoringu pomieszczeń i powierzchni, jak również do innych zastosowań. Kamera WiFi może być np. wykorzystana jako elektroniczna niania – po zainstalowaniu jej w pokoju dziecka możliwe będzie podglądnięcie malucha w każdej chwili. Prezentowana kamera WiFi może zostać postawiona na szafie, podwieszona do sufitu, zamontowana pod półką czy na ścianie. Podgląd i sterowanie kamerą na Twoim smartfonie! Taką aplikację można bez problemu ściągnąć na smartphone, co umożliwi monitoring w czasie rzeczywistym na ekranie telefonu, a także przeglądanie wcześniejszych nagrań. Korzystanie z aplikacji jest bardzo intuicyjne i umożliwia również poruszanie obrotowym obiektywem tego urządzenia, by monitorować obszary niewidoczne w podstawowym ustawieniu. Kamera WiFi ma możliwość obrotu poziomego o 355 stopni, a także obrotu pionowego o 120 stopni. Współgra z kartami pamięci do 128 GB, nagrywa w pętli więc nie musisz martwić, że zabraknie Ci miejsca na karcie.

Więcej szczegółów


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

UNIWERSALNA – kamera Smart sprawdzi się nie tylko do monitoringu pomieszczeń, ale również może być wykorzystana z powodzeniem jako bezprzewodowa niania, pozwalając rodzicom szybko sprawdzić, co dzieje się w pokoju pociechy. Ruchomy obiektyw sprawia natomiast, że kamera WiFi może bez problemu monitorować obszar całego pomieszczenia.

DUŻA PAMIĘĆ – kamera obrotowa obsługuje karty pamięci o pojemności aż do 128 GB, więc pomieści długi czas nagrania. Dzięki technice nagrywania w pętli nie trzeba ponadto martwić się, że pojemność karty pamięci się wyczerpie, a urządzenie przestanie działać.

MOŻLIWOŚĆ RÓŻNYCH INSTALACJI – nie trzeba martwić się o dostępność miejsca na instalację urządzenia. Kamera WiFi może pracować nie tylko na stojąco, ale można ją również zainstalować na ścianie oraz suficie. Daje to znacznie szersze możliwości wykorzystania – nawet w miejscach o ograniczonej czy trudnej do instalacji przestrzeni.

DARMOWA APLIKACJA – kamera WiFi posiada dedykowaną aplikację, którą można bezpłatnie ściągnąć na telefon. Poprzez aplikację można na żywo podglądać obraz z kamery, a także przeglądać wcześniejsze nagrania. Ale to nie wszystko, dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz podsłuchać co dzieje się w pokoju dziecka. Wbudowany głośnik pozwoli na mówienie do dziecka nawet kiedy nie ma Cię obok.

TRYB NOCNY - podczerwień IR wraz z 11 diodami LED gwarantuje podgląd również w ciemnościach.

Specyfikacja:

komunikacja: wifi lub kabel Ethernet RJ45;
technika nagrywania w pętli;
bezpłatna aplikacja;
współgra z kartami pamięci do 128 GB;
tryb nocny: IR 11 diod, zasięg max: 10m;
rozdzielczość obrazu: HD 1280 x 720, 640 x 360;
detekcja ruchu: tak;
wbudowany mikrofon: tak;
wbudowany głośnik: tak;
podgląd na smartfonie: tak iOS/Android;
instalacja: sufit, ściana, na stojąco;
pobór mocy: 4-5W;
obrót poziomo 355 stopni;
pionowo 120 stopni;
wymiary: 16/10/11cm;
waga: 0,28kg;
waga w opakowaniu: 0,43k

Zawartość zestawu:

- kamera
- uchwyt
- zestaw montażowy
- zasilacz

6 Inne produkty w tej samej kategorii: