RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mapa odkrywcy i podróżnika mapa świata zdrapka zdrap miejsce gdzie byłeś opisy miejsc wskazówki

HS-108817

Nowy produkt

Mapa jako zdrapka jest wspaniałym sposobem by w łatwy i miły sposób pokazać wszystkim jakie zakamarki Europy lub świata zostały przez nas zwiedzone. Ta wysokiej jakości wielgachna mapa ma na sobie warstwę zdrapywalnej folii. Dlaczego? I tutaj rozpoczyna się zabawa! Zaczynasz od świecącej, pozłacanej mapy i za pomocą monety lub co większego paznokcia, zdrapujesz kraje i regiony, które już zwiedziłeś. Pod folią znajdziesz szczegółowe krainy geograficzne podkreślone różnymi kolorami. Czasami możesz również odkryć opisy najważniejszych miast świata!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


39.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Mapa Odkrywcy przedstawia cały świat, a do tego posiada polskie napisy. Ponadto dzięki rozmiarowi 864x606 mm nie umknie Ci żadne miejsce, które dotychczas odwiedziłeś! Zdrapka zawiera zbliżenie na Europę i listę miejsc, które trzeba zobaczyć, a więc nie musisz kupować dwóch oddzielnych map. Sprawdzi się jako prezent dla każdego amatora podróżowania. Mapa zamykana jest w specjalnej tubie do jej przechowywania.  NOWA WIĘKSZA WERSJA !

Mapa ma rozmiary 864x606 mm, dlatego też będziesz spędzał sporo czasu na zdrapywaniu co większych państw jednocześnie nie obawiając się, że przypadkiem zdrapiesz Gujanę Francuską chociaż byłeś w Surinamie. Mapka Zdrapka to osobisty, całkowicie spersonalizowany obraz wojaży po kuli ziemskiej. Jest to również nieziemska zabawa edukacyjna dla całej rodziny.

Informacje dodatkowe:

- Mapa świata w formie zdrapki
- Posiada polskie napisy
- Zdrapuj kraje, w których byłeś
- Do zestawu dołączona jest tuba do jej przechowywania
- Posiada zbliżenie na Europę
- Obowiązkowa pozycja dla miłośników podróży
- Wymiary 864x606 mm
- Opakowanie tuba 6 x 55cm
- Waga 230g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: