RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Oczyszczacz powietrza do samochodu auta jonizator przenośny Anty Smog

MAX-9015444

Nowy produkt

Oczyszczacz powietrza to coraz częściej potrzebne urządzenie, zapewniające świeże powietrze oraz szereg korzyści dla zdrowia. Oczyszczacz posiada wysokiej jakości filtr HEPA, który usprawnia proces dezynfekcji i zwiększa efektywność działania urządzenia. Filtr doskonale pochłania kurz i pył oraz usuwa szkodliwe gazy, dym, smog i spaliny. Skuteczne zabija bakterie oraz znakomicie zatrzymuje również wirusy, grzyby i różne alergeny. Charakteryzuje się dużą wydajnością i gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza przed długi czas. Żywotność filtra jest taka wysoka, ponieważ można go wyjąć i umyć pod bieżącą wodą. Ten przenośny oczyszczacz został wyposażony w jonizator, który uwalnia naładowane ujemnie aniony, a to zapewnia lepszą wydajność. Produkt jest uniwersalny i pasuje do wszystkich samochodów, które posiadają miejsce do jego postawienia oraz gniazdo zapalniczki.

Więcej szczegółów


99.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Do gniazda zapalniczki Tak

Więcej informacji

Zasilanie poprzez ładowarkę samochodową prosto z gniazda zapalniczki to wygoda i komfort podczas użytkowania. Dzięki niskiej wadze i małym rozmiarom oraz odpinanemu przewodowi, sterylizator można bez kłopotu przechowywać i przenosić. Oczyszczacz został wykonany z wytrzymałego tworzywa, a biały kolor i elegancki wygląd obudowy dodaje mu walorów estetycznych.

Obsługa oczyszczacza jest intuicyjnie prosta dlatego nie stanowi problemu. Produkt przeznaczony jest szczególnie dla osób cierpiących na alergie lub spędzających dużo czasu w trasie za kółkiem. Oczyszczacz powietrza polecamy również dla małym dzieciom, kobietom w ciąży lub osobom z obniżoną odpornością. Urządzeni można stosować przez cały rok. Doskonale sprawdzi się każdego dnia podczas drogi do pracy, jak również w podróżach weekendowych czy na wyjazdach urlopowych. Świeże powietrze poprawi samopoczucie i zwiększy komfort podróżowania. Pomoże zmniejszyć częstotliwość zachorowań i wpłynie pozytywnie na jakość zdrowia i życia.

FILTR HEPA - wysokiej jakości filtr dezynfekuje powietrze i skutecznie eliminuje szkodliwe gazy, dym, smog, spaliny, kurz, pył, wirusy, bakterie, grzyby oraz alergeny JONIZATOR - generator powoduje uwalnianie naładowanych ujemnie anionów, a dzięki jonizacji cząsteczki są łatwiej wychwytywane
WYDAJNY - urządzenie gwarantuje skuteczne oczyszczanie przez długi czas
DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ - filtra jest wysoka, ponieważ z łatwością można go wyjąć i umyć pd bieżącą wodą.
UNIWERSALNY - oczyszczacz pasuje do każdego samochodu, który posiada uchwyt na kubek do napojów
ŁATWA OBSŁUGA - wystarczy go w nim umieścić oraz gniazdo zapalniczki, nie wymaga montażu i zasilany jest przez ładowarką samochodową

Specyfikacja:

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Napięcie: DC 10-15V; 300-500mA
Jonizator: 5mln/cm³
Wydajność oczyszczania powietrza: 8m³/godz.
Zasilanie: ładowarka samochodowa (w zestawie)
Wymiary (szer/wys): 7,3/16cm
Waga: 213g
Waga z opakowaniem: 550g

Zawartość zestawu:

- oczyszczacz
- filtr
- ładowarka samochodowa

7 Inne produkty w tej samej kategorii: