RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kominkowy odkurzacz elektryczny do popiołu Kaminer 15L dwa filtry

MAX-69076

Nowy produkt

Odkurzacz elektryczny do popiołu o pojemności 15 litrów. Taki odkurzacz to świetne rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort przy sprzątaniu kominka, grilla, pieców, a także zapylonych pomieszczeń. Jego moc wynosi 1200W. Posiada funkcję dmuchawy, dzięki czemu z powodzeniem użyjesz go do wymiatania liści na podwórku. Odkurzacz posiada aż dwa filtry. Filtr HEPA zamocowany jest do podstawy pod silnikiem, a drugi filtr ma chronić filtr HEPA i zmniejsza konieczność jego czyszczenia do minimum. Ten materiałowy filtr pozwala na zasysanie popiołu, miału, ekogroszku, a także innych zanieczyszczeń.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


98.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Materiał jaki użyto do jego produkcji zatrzymuje popiół i kurz, a nakłada się go bezpośrednio na rant zbiornika. Po jego zapełnieniu wystarczy zdjąć worek i go wytrzepać oraz oczyścić. To bardzo uniwersalne urządzenie, które przyda się w każdym domu i ogrodzie.

Podstawowe zastosowania odkurzacza:

- sprzątanie kominków
- usuwanie popiołu z grilla
- sprzątanie warsztatu z metalowych opiłków
- usuwanie drobnego gruzu przy pracach remontowo-budowlanych

Zasada działania:

Odkurzacz wyposażony jest w silnik i wykorzystuje własną siłę ssącą (nie jest wymagany zewnętrzny odkurzacz). Zanieczyszczenia zostają zassane do komory odkurzacza, gdzie następuje filtracja zanieczyszczeń, które następnie gromadzone są w specjalnym, łatwym do opróżnienia pojemniku.

Odkurzacz wyposażony został w filtr HEPA, który skutecznie chroni silnik przed uszkodzeniem. Filtr materiałowy oraz HEPA można myć pod bieżącą wodą co sprawia, że nadaje się do wielokrotnego użytku.

Odkurzacza można używać także jedynie z filtrem HEPA, lecz dodatkowy, materiałowy pokrowiec znacznie przedłuża jego żywotność i pozwala utrzymać go w czystości. Zwykłe odkurzacze bez filtra materiałowego szybko się zapychają i trzeba je częściej czyścić. Urządzenie wykorzystane może być w domu, biurze, restauracji lub hotelu.

Dane techniczne:

- Pojemność komory: 15l
- Silnik: 1200W
- Napięcie: 230V – 50Hz
- Szczelny zbiornik ze stali nierdzewnej
- Ocynkowana rura
- Długość przewodu zasilającego: 2m
- Podwójne filtrowanie: filtr HEPA oraz filtr materiałowy
- Długość rury ssącej: 1m
- Średnica wewnętrzna rury ssącej: 35mm
- Filtr materiałowy wielokrotnego użytku, który zmniejsza do minimum konieczność czyszczenia filtra HEPA  i przedłuża jego żywotność
- Wygodna składana rączka do przenoszenia
- Włącznik/wyłącznik
- Uchwyt na kabel
- Waga odkurzacza z akcesoriami: ~3,4kg
- Odkurzacz posiada certyfikaty CE, Rohs, Tuv Gs

W zestawie:

- odkurzacz
- filtr materiałowy
- filtr HEPA
- rura 1m
- końcówka aluminiowa do rury
- instrukcja w języku polskim

25 Inne produkty w tej samej kategorii: