RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ręczny odkurzacz domowy samochodowy Camry CR 7027 3m przewodu różne końcówki

Camry CR 7027

Nowy produkt

Jest to niewielki i poręczny o wszechstronnym zastosowaniu odkurzacz samochodowy firmy Camry. Objęty został 2 letnią gwarancją producenta. Posiada stały zbiornik na kurz o pojemności 0,6 litra. Długość przewodu zasilającego wynosi 3 metry. Jego moc maksymalna równa się 800W. W komplecie z odkurzaczem znalazł się elastyczny wąż, duża szczotka, ssawka szczelinowa oraz wygodny pasek do noszenia na ramieniu.

Więcej szczegółów


79.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Można go z powodzeniem używać do sprzątania małego mieszkania, samochodu, balkonu, mebli, szaf, półek. Obudowa odkurzacza jest wykonana z twardego, gładkiego, łatwego do czyszczenia tworzywa w kolorze czerwonym.

Dzięki niewielkim wymiarom: długość 28 cm, szerokość 12 cm, wysokość 18 cm , zajmuje bardzo mało miejsca. Jest lekki – waży tylko 1,8 kg. Jego wielkość i ciężar w porównaniu do mocy 800 W klasyfikuje go bardzo wysoko w kategorii małych odkurzaczy. Nóżki w dolnej i tylnej części obudowy ułatwiają jego odkładanie i przechowywanie w poziomie lub pionie.

Jest bardzo poręczny w kuchni do zbierania rozsypanych produktów. Małe wymiary i elastyczny wąż z wymiennymi szczotkami pozwoli zebrać je nawet pod niskimi szafkami. Szczególnie sprawdza się w małych domkach letniskowych.

Długi solidny kabel zasilający o długości 3 metrów z uniwersalną wtyczką do gniazdek z uziemieniem i bez uziemienia zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie. W górnej części wygodnej rączki umieszczono solidny wyłącznik. Poniżej niego znajduje się przycisk otwierania pojemnika na kusz. Otwarcie pojemnika wymaga mocniejszego i głębokiego naciśnięcia przycisku, co zapobiega jego przypadkowemu rozszczelnieniu. Wewnątrz pojemnika umieszczono filtr ze specjalnej tkaniny filtracyjnej. Po wysypaniu zebranych śmieci można go wytrzepać i nawet uprać. Po wyschnięciu będzie jak nowy.

Do wlotu odkurzacza można dołączyć:

- elastyczny wąż ssący o długości 60 cm, jego długość jest tak dobrana aby w połączeniu z małym odkurzaczem dawał poręczny zestaw do sprzątania.
- szczotkę z włosiem o szerokości 12 cm mającą wielostronne zastosowanie. można ją odkurzać dywany, podłogi, ściany, tapicerkę w domu lub samochodzie, półki i wiele innych powierzchni. Dzięki niskiej konstrukcji można nią sięgnąć nawet pod meble o małym prześwicie nad podłogą 5 cm.
- ssawkę szczelinową z wąskim wlotem, pozwala ona dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i zebrać z stamtąd nawet piasek.

Dodatkowo do odkurzacza dołączony jest miękki pasek o długości 130 cm. Można go przypiąć do uchwytu w tylnej części urządzenia przy pomocy dwóch automatycznych zaczepów. Pasek ma regulowaną długość co ułatwi odkurzanie w różnych sytuacjach.

Specyfikacja:

- niewielki i poręczny o wszechstronnym zastosowaniu
- wygodne odkurzanie szczelin i trudno dostępnych miejsc
- stały zbiornik na kurz 0,6L
- długość przewodu zasilającego wynosi 3 metry
- moc max 800W

W zestawie znajduje się:

- elastyczny wąż
- duża szczotka
- ssawka szczelinowa
- wygodny pasek do noszenia na ramieniu

25 Inne produkty w tej samej kategorii: