RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mop płaski ze spryskiwaczem obrotowy dozownik na płyn nakładka

Nowy produkt

Mop ze spryskiwaczem jest lekki i poręczny. Dodatkowo nie wymaga użycia wiaderka, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego schylania się. Doskonale sprawdzi się w każdym domu, również dla osób starszych. Przy małych dzieciach do utrzymania czystości w domu czasami nie wystarczy zwykły odkurzacz. Przeszkodzą mogą być rozlane soki albo przyklejone do podłogi resztki słodyczy. Mop ze spryskiwaczem to urządzenie, które w efektywny sposób umożliwi usunięcie zabrudzeń znajdujących się na podłogach w domu lub mieszkaniu. Funkcja spryskiwania sprawia, że można dozować odpowiednią ilość środka czyszczącego, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


38.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dzięki spryskiwaniu podłogi detergentem, nawet najbardziej oporne czy zaschnięte plamy zostaną szybko usunięte. Aby przygotować mop do pracy należy uzupełnić zbiornik wodą z dodatkiem określonej ilości detergentu, a następnie zamontować w specjalnej komorze znajdującej się nad głowicą mopa. Dozowanie płynu czyszczącego odbywa się za pomocą umieszczonego w rączce spustu. Rączka jest specjalnie wyprofilowana, tak aby sprawnie naciskać spust.

Dodatkowym ułatwieniem jest wykonana z pianki rączka, która została zamontowana na trzonku mopa. Głowica z nakładką czyszczącą porusza się swobodnie w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu mopem można dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Pomaga to także w dostosowaniu mopa do wysokości użytkownika. Cały zestaw jest łatwy do złożenia, a wszystkie części dopasowane są do siebie i łączą się bez użycia dodatkowych narzędzi. Trzonek mopa wykonano z trwałego aluminium i jest odporny na korozję. W rączce znajduje się otwór, który umożliwia zawieszenie mopa. Nakładka na mopa mocowana jest na rzepy i można ją łatwo odczepić, a następnie wypłukać pod bieżącą wodą.

Cechy produktu:

FUNKCJA SPRYSKIWANIA – pojemnik ze zbiornikiem na wodę oraz detergenty ułatwia czyszczenie silnych zabrudzeń
GŁOWICA 360° – swobodnie obracająca się we wszystkich kierunkach głowica pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc
NAKŁADKA W ZESTAWIE – montowana na rzepy nakładka jest chłonna i można ją łatwo czyścić oraz prać w pralce
SZYBKI MONTAŻ – wszystkie elementy łatwo ze sobą złożyć bez konieczności wykorzystywania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi

Specyfikacja:

Pojemność zbiornika: 600ml
Wymiary (dł/szer/wys): 40,5/14/125cm
Waga zestawu: 650g
Waga z opakowaniem: 800g
Kolor: czerwony, zielony, niebieski
W zestawie: mop oraz nakładka

25 Inne produkty w tej samej kategorii: