RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho torba

M75021919

Nowy produkt

Doskonały odkurzacz przenośny dla osób ceniących sobie porządek w samochodzie. Dzięki takiemu urządzeniu nie będziesz musiał odwiedzać zatłoczone myjnie. Posiada wbudowany akumulator, który w zupełności wystarczy na posprzątanie całego samochodu. Odkurzacz nie ma żadnych przewodów, a obsługa go jest niezwykle przyjemna. Posiada wygodną rączkę, a w górnej części zastosowano wyżłobienia, tak by podczas odkurzania nie wyślizgiwał się z ręki. Dodatkowo jest lekki, więc nawet przy dłuższym użytkowaniu nie stanowi problemu. Po rozładowaniu akumulatora należy podłączyć go do zasilania (załączonym przewodem USB), może być to ładowarka samochodowa, laptop, czy też ładowarka sieciowa.

Więcej szczegółów


89.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

DUŻA MOC 120W - Tak ogromna siła w niewielkim urządzeniu, produkt nie wymaga również podłączenia do zasilania. Posiada wbudowany akumulator, który w zupełności wystarczy na posprzątanie całego samochodu! Nie musisz użerać się z plączącymi kablami oraz zastanawiać się czy wystarczy, by posprzątać bagażnik. NASZ model jest bezprzewodowy, a obsługa go jest niezwykle przyjemna.

PODWÓJNY SYSTEM FILTRACJI - filtr HEPA znajdujący się wewnątrz zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz, dezynfekuje przechodzące przez niego powietrze, a dodatkowo chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem. Dzięki zastosowaniu filtra odkurzacz nie traci swojej mocy i cały czas jego siła ssania jest niezmienna. Można go bez problemu wyjąć i umyć pod bieżącą wodą.

PRAKTYCZNE ETUI - z rączką pozwoli na wygodne przechowywanie oraz transportowanie odkurzacza wraz ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Nie musisz się obawiać, że jakąś końcówkę zgubisz lub nie zabierzesz ze sobą

Otwór w odkurzaczu jest tak duży, że pozbędziesz się każdego brudu, nie umknie mu żaden włosek! Odkurzacz sprawdzi się zarówno w samochodzie jak i w domu, np. do odkurzenia kanapy, bądź niewielkich zabrudzeń. W szybki sposób posprzątasz mieszkanie bez konieczności wyjmowanie klasycznego odkurzacza. Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho
Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho Odkurzacz posiada technologię podwójnej filtracji! Filtr Hepa znajdujący się wewnątrz zapobiega wydmuchiwaniu najdrobniejszych pyłów na zewnątrz, dezynfekuje przechodzące przez niego powietrze, a dodatkowo chroni silnik urządzenia przed uszkodzeniem. Można bez problemu go wyjąć i wymyć pod bieżącą wodą, co pozwala na jego wielokrotne stosowanie. Dzięki zastosowaniu filtra odkurzacz nie traci swojej mocy i cały czas jego siła ssania jest niezmienna.
AKCESORIA W ZESTAWIE

- szczotka, która pozwoli na czyszczenie miejsc, które są podatne na zarysowania, np. elementy kokpitu
- nakładka szczelinowa wąska i szeroka szczególnie sprawdzą się w miejscach trudno dostępnych, np. pomiędzy siedzeniami
- elastyczna rura zwiększy zasięg i pozwoli na dojście do najbardziej trudno dostępnych miejsc
Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho
Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho PRZEŹROCZYSTY POJEMNIK
Miejsce w jakim zbierają się wszelkie nieczystości jest przeźroczyste, co sprawia, że widzimy kiedy należy go opróżnić. Dzięki temu odkurzacz nigdy nie będzie zapchany. W celu wyjęcia pojemnika należy wcisnąć przycisk na odkurzaczu, który zwolni blokadę, wyjąć filtr, wyczyścić go i następnie ponownie włożyć go i zamknąć pojemnik.
TORBA Z RĄCZKĄ
W zestawie znajduje się również torba z praktyczną rączką. Pozwoli to na wygodne przechowywanie odkurzacza wraz ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi do zestawu. Nie musisz się obawiać, że jakąś końcówkę zgubisz, szczególnie przechowując zestaw w samochodzie.
Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho

Specyfikacja techniczna:

Typ: cyklonowy - bezworkowy
Moc: 120W
Zasilanie: USB
Prędkość: 29000-31000rpm
Akumulator: 2000mAh
Wymiary (dł/wys): 35/11cm
Długość przewodu: 100cm
Waga zestawu: 0,5kg
Waga z opakowaniem: 0,7kg

Zawartość zestawu:

- odkurzacz
- dwie wąskie końcówki
- szczotka
- wąż elastyczny
- pokrowiec
- przewód zasilający USB

Odkurzacz samochodowy bezprzewodowy ręczny na mokro i sucho

30 Inne produkty w tej samej kategorii: