RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mop płaski z wiadrem dwukomorowym 4 chłonne nakladki obrotowy wyciskacz

M8016300

Nowy produkt

Mop z wiadrem dwukomorowym to bardzo praktyczne narzędzie do sprzątania. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość wyciskania wkładu mopa z wody bez moczenia oraz brudzenia rąk. Dwukomorowe wiaderko z wyciskaczem oznacza, że w jedna komora służy do płukania brudnego mopa, druga natomiast przeznaczona jest do suszenia. Zestaw mopa z wiadrem powodzeniem można wykorzystać m.in. do mycia płytek, paneli, podłóg drewnianych oraz podłóg z kamienia i wielu innych powierzchni. Solidne dwukomorowe wiadro z mopem jest niezwykle lekkie i bardzo wygodne, do tego wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwałe i posłuży użytkownikowi przez długi czas. Wiadra z wodą nie trzeba dźwigać, gdyż wodę możemy wypuścić przez odkręcany korek. W zestawie znajdują się również 4 chłonne nakładki.

Więcej szczegółów


69.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRAKTYCZNY – mop z wiadrem, którego niewątpliwą zaletą jest możliwość wyciskania wkładu mopa z wody bez moczenia oraz brudzenia rąk. Z powodzeniem można go wykorzystać zarówno do mycia płytek, paneli, podłóg drewnianych oraz podłóg z kamienia, jak również do wielu innych powierzchni.

KOMPAKTOWY – zestaw mopa z wiadrem jest bardzo poręczny, a dwukomorowe wiaderko jest kompaktowe, dzięki czemu mop nie zajmuje wiele miejsca i z powodzeniem zmieści się w każdej, nawet w tej najmniejszej łazience.

KOREK DO SPUSZCZANIA WODY - wiadro dwukomorowe posiada 2 korki do łatwego spuszczenia wody

DWUKOMOROWE WIADERKO – w zestawie oprócz mopa znajduje się dwukomorowe wiadro z wyciskaczem – jedna komora służy do płukania brudnego mopa, druga natomiast przeznaczona jest do wyciskania.

CHŁONNE NAKŁADKI - do zestawu mopa z wiadrem dołączone zostały również 4 sztuki chłonnych nakładek, które można w bardzo łatwy sposób założyć oraz zdjąć, a także prać, co pomaga utrzymać je w dobrej kondycji przez długi czas.

LEKKI I TRWAŁY – dwukomorowe wiadro z mopem jest niezwykle lekkie i wygodne, do tego wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest solidne oraz trwałe i posłuży użytkownikowi przez długi czas.

Specyfikacja:

- materiał: PP
- wiadro dwukomorowe
- do wszystkich powierzchni
- wymiary wiadra: 17/20/40cm
- wymiary mopa: 12/33/125cm
- waga: 1,694kg

Zawartość zestawu:

- wiadro
- mop
- 4x nakładki na mopa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: