RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Odkurzacz przemysłowy 20L 1200W do popiołu czyszczenia kominka 4 filtry

HM-401

Producenta

Odkurzacz elektryczny do popiołu o pojemności 20 litrów.

Więcej szczegółów


209,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Odkurzacz przemysłowy 20L 1200W do popiołu czyszczenia kominka 4 filtry. Taki odkurzacz to świetne rozwiązanie, które zapewnia wysoki komfort przy sprzątaniu kominka, grilla, pieców, a także zapylonych pomieszczeń. Jego moc wynosi 1200W. Posiada funkcję dmuchawy, dzięki czemu z powodzeniem użyjesz go do wymiatania liści na podwórku. Odkurzacz posiada aż cztery filtry. W zestawie znajdziesz cztery filtry które pomogą ci utrzymać czystość powietrza. Każdy filtr jest przystosowany do pracy w innych warunkach, jednak dla polepszenia efektu filtracji możesz używać potrójnego systemu (filtr gąbkowy, bawełniany i HEPA) co da ci 100% pewność co do jakości powietrza wydmuchiwanego z urządzenia. Odkurzacz posiada funkcje wciągania wody więc bez trudu wyczyścisz nim zabrudzone rynny czy odwodnienie liniowe. Końcówka do wody, jest wyposażona w specjalną gumę pomagającą zebrać płyn np. z kafli.

Filtry w zestawie:

- gąbkowy do pracy na mokro,
- bawełniany do pyłu,
- żaroodporny do zimnego i ciepłego popiołu,
- HEPA do pracy na sucho.

Podstawowe zastosowania odkurzacza:

- przeznaczony do popiołu i gruzu,
- odkurzanie na mokro i sucho,
- bezworkowy (z możliwością używania worka),
- regulacja siły ssania i przepływu powietrza w uchwycie,
- funkcja dmuchawy,
- długi przewód zasilający - 3,15m.

Zasada działania:

Odkurzacz wyposażony jest w silnik i wykorzystuje własną siłę ssącą (nie jest wymagany zewnętrzny odkurzacz). Zanieczyszczenia zostają zassane do komory odkurzacza, gdzie następuje filtracja zanieczyszczeń, które następnie gromadzone są w specjalnym, łatwym do opróżnienia pojemniku. Odkurzacz posiada funkcje wydmuchu, za pomocą której, łatwo odgarniesz liście z podjazdu lub wymieciesz piach z przedpokoju. Doskonale radzi sobie z popiołem, brudem, gruzem, resztkami karton gipsu, wiórami metalowymi i drewnianym. Cechuje go prosta obsługa za pomocą jednego przycisku. Trwałe metalowe zaczepy, które nie połamią się nawet przy maksymalnym obciążeniu. Odkurzacz jest wyposażony w duży zbiornik o pojemności aż 20l. Odkurzacz posiada cztery płynnie działające i stabilne kółka. Po zakończeniu odkurzania możesz złożyć urządzenie do bardziej kompaktowej wersji. Odkurzacz wyposażony jest w regulator siły ssania na rączce. Duże zanieczyszczenia takie jak gróz czy szkło wymagają dużej mocy ssącej, zaś wióry lepiej posprzątasz uchylając delikatnie zawór. Odbojnik umieszczony wewnątrz pojemnika pomorze kierować wciągane elementy w dół zbiornika. Wydłuży to żywotność filtrów i sprawi że sprzątanie będzie cichsze. Łatwo dostępne miejsce na dodatkowe końcówki, dzięki którym wszystkie elementy zestawu będą łatwo dostępne.

Dane techniczne:

Zużycie energii i zasilanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Poziom ciśnienia: 16kpa
Zbiornik: 20 litrów
Długi przewód zasilający: 3,15cm
Wąż giętki o długości:180cm
Moc nominalna turbiny: 1200 W
Głośność: ≤84db
Przepływ powietrza: 32l/s

Dodatkowo w zestawie dwie wymienne końcówki:

- szeroka służąca do odkurzania frakcji mokrych i suchych,
- mała końcówka 2w1 – do wąskich i trudno dostępnych miejsc oraz do wymiatania.

22 Inne produkty w tej samej kategorii: