RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ogrzewany pas na brzuch grzejący uniwersalny z złaczem USB 3 tryby pracy

Nowy produkt

Ten ogrzewany pas pozwoli ci zachować komfort termiczny nawet w czasie najchłodniejszych dni. Zasilany jest za pośrednictwem zewnętrznego źródła zasilania w postaci powerbanka podłączanego za pośrednictwem złącza USB, co owocuje nawet 7-godzinną ciągłą pracą na najwyższym ustawieniu. Produkty Glovii wyróżnia zastosowanie do ogrzewania Flexwarm®, który, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływa korzystnie na krążenie krwi. Są one korzystne dla zdrowia i wpływają na korzystne krążenie krwi. Pas posiada zapinaną kieszeń na baterię, co powoduje, że z pasa korzysta się bardzo wygodnie.

Więcej szczegółów


289.00 zł brutto

  • S
  • L

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowany akumulator Nie

Więcej informacji

Duża powierzchnia elementu grzewczego równomiernie dostarcza ciepła kojąc i ogrzewając twoje ciało. Dzięki zapięciu na rzep pas może być regulowany w szerokim zakresie obwodu ciała. Pas jest uniwersalny a w zestawie dodatkowo znajduje się przedłużka. To doskonały sprzęt dla ludzi aktywnych i sportowców, szczególnie tych uprawiających sporty zimowe i ekstremalne. Ten pas zadowoli dosłownie każdego, a w szczególności osoby starsze, które są bardziej narażone na wyziębienie.

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach!

Dane techniczne:

- Bateria: dowolny power bank z wyjściem USB 1A (nie załączony)
- Element grzejny: 5 W - Flexwarm®
- Element grzewczy znajduje się z tyłu pasa
- Tryby: 33% (LO), 66% (MED), 100% (HI)
- Czas pracy: 10000mAh power bank - 33% (20h), 66% (14h), 100% (7h)
- Tkanina: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan
- Rozmiary: UNI (pas od 70cm do 140cm)
- Dodatkowy pas przedłużający w zestawie
- Waga bez baterii: 280g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: