RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ogrzewana kurtka męska grzejąca szara lub czarna L/XL GTMBG GLOVii

Nowy produkt

Ogrzewana kurtka to produkt marki Glovii skierowany do mężczyzn i dostępny w dwóch kolorach (rozmiar L oraz XL). Element grzewczy umieszczony jest na klatce piersiowej i na barkach, co zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Zbudowany jest z trwałego włókna węglowego i zapewnia wysoką odporność. Emituje on fale podczerwone, które wpływają na korzystne krążenie krwi i posiadają właściwości lecznicze. Ta kurtka sprawdzi się idealnie w trakcie chłodnych dni i znajdzie wielu zwolenników, którzy wykorzystają jej możliwości w praktyce. Szczególnie powinna przypaść do gustu wszystkim tym, którzy uprawiają sporty, a mroźna pogoda nie jest w stanie przeszkodzić im w upragnionym treningu. To również doskonała propozycja dla osób, które pracują na dworze lub wybierają się na wyprawy górskie, a chcą zadbać o swoje zdrowie i nie przemarznąć. W komplecie otrzymasz wygodny pokrowiec do przechowywania kurtki.

Więcej szczegółów


549.00 zł brutto

  • L
  • XL

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wbudowany akumulatorTak

Więcej informacji

Ogrzewana kurtka męska grzejąca szara lub czarna L/XL GTMBG GLOVii

Największe zalety ogrzewanej kurtki GLOVII to:

Element grzewczy zbudowany z włókna węglowego zapewnia dużą trwałość, a dzięki emisji fal podczerwonych posiada właściwości lecznicze. Bezpieczna i wydajna bateria Li-Ion 5200 mAh zapewnia długi czas pracy systemu ogrzewania. Zamykana kieszeń do przechowywania baterii w żaden sposób nie wpływa na komfort korzystania z grzejącej kurtki. Element grzewczy umieszczony jest na klatce piersiowej i na barkach, co zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła. Działa w trzech trybach, które sygnalizowane są przez diody w różnych kolorach. W zależności z jakiego trybu korzystamy, tyle ciepła uzyskujemy. Na jednym naładowaniu może działać maksymalnie 8 godzin, w trakcie korzystania z najsłabszego trybu LO. Im mocniejszy tryb używamy, tym akumulator działa krócej.

Dane techniczne:

Element grzewczy: 10 W włókno węglowe
Ogrzewane obszary: barki, klatka piersiowa
Bateria: 5200 mAh (38.48 Wh); Li-Ion
Ładowarka sieciowa: 8.4 V, 1 A
Tryby pracy: HI (44°C), MED (39°C), LO (34°C)
Czas pracy: 8 h (LO), 5 h (MED), 3 h (HI)
Wbudowany wskaźnik pojemności akumulatora: tak
Liczba kieszeni: 3 zewnętrzne (w tym jedna do przechowywania baterii) i 3 wewnętrzne
Materiał zewnętrzny: 100% nylon
Podszewka: 100% poliester
Dostępne rozmiary: L, XL
Dostępne kolory: czarny, jasnoszary
Waga bez baterii: 800 g
Waga z baterią: 1000 g
Wymiary opakowania: 300x150x150 mm
Waga opakowania: 1100 g

Zawartość zestawu:

- ogrzewana kurtka męska Glovii GTMBG
- bateria 5200 mAh
- ładowarka sieciowa
- zestaw przejściówek (EU, UK, US)
- wygodny pokrowiec

Odzież ogrzewana firmy Glovii to unikalne rozwiązanie pozwalające zachować komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. W naszej ofercie znajdziesz ubrania, które ogrzeją Twoje ciało i uchronią Cię przed zimnem. Grzejąca koszulka, czapka, spodnie, wkładki, pasy, rękawice narciarskie oraz ogrzewany szalik to cała linia produktów Glovii. Wyróżniają się zastosowaniem włókien węglowych do ogrzewania, które, dzięki emisji fal podczerwonych, wpływają korzystnie na krążenie krwi. Odzież marki Glovii zaprojektowana została z myślą o sportowcach, w szczególności uprawiających sporty zimowe. Jest również idealnym rozwiązaniem dla motocyklistów, pracowników budowlanych, myśliwych, fotografów czy osób starszych. Teraz już nigdy nie zmarzniesz siedząc na rybach albo pracując na dworze!

Ogrzewana kurtka męska grzejąca szara lub czarna L/XL GTMBG GLOVii

30 Inne produkty w tej samej kategorii: