RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do nurkowania maska i rurka Bestway 24029 rozmiar uniwersalny

Nowy produkt

Komplet do nurkowania firmy Bestway w uniwersalnym rozmiarze. W zestawie znajduje się maska na oczy i nos oraz rurka do oddychania pod wodą. Przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Maska do pływania posiada soczewki z poliwęglanu. Zapewnia ona szeroki kąt widzenia, więc żaden element podwodnego świata ci nie umknie. Dodatkowo, świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy zapobiegając przeciekaniu wody. Regulowany pasek pozwala utrzymać maskę w odpowiednim położeniu. Rurka posiada silikonowy ustnik, który dopasowuje się do kształtu ust, a specjalna nakładka zapobiega wlewaniu się wody do środka. Zestaw PRO świetnie sprawdza się nad morzem, jeziorem czy na basenie. 

Więcej szczegółów


27.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 8 roku

Więcej informacji

W związku z uniwersalnym rozmiarem poszczególnych elementów kompletu, korzystać z nich może każdy. Sugerowana dolna granica wieku użytkownika to 8 lat. Maska i rurka zostały wykonane z miękkiego, termoplastycznego tworzywa, a dodatkowo w rurce do oddychania zamontowano końcówkę przeciw falową oraz dopasowujący się, silikonowy ustnik. Użytkownik ma także możliwość połączenia maski z rurką.

Cechy produktu:
    
- rozmiar uniwersalny
- w zestawie maska i rurka
- dopasowuje się do twarzy
- komfortowy ustnik fajki
- wolne od lateksu

Dane techniczne:

Pasek: silikonowy
Kolor: niebieski lub czerwony
Soczewka: poliwęglanowa  z powłoką ochronną UV
Waga: 0,53 kg

Zestaw do nurkowania maska i rurka Bestway 24029 rozmiar uniwersalny

27 Inne produkty w tej samej kategorii: