RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Czepek kąpielowy do pływania materiałowy pływacki na basen elastyczny czarny

M1055991

Nowy produkt

Czepek pływacki rozciągliwy z materiału jest miękki i miły w dotyku. Nie ciągnie i nie wyrywa włosów w porównaniu do czepków gumowych i lateksowych, co wpływa pozytywnie na komfort użytkowania. Noszenie czepka jest wygodne, nie uwiera i nie czujemy nacisku na głowę. Czepek jest w kolorze czarnym, dzięki czemu zabrudzenia na czepku są mniej widoczne, jak również nie musimy się obawiać, że pożółknie od chloru wraz z upływem czasu. Charakteryzuje się dobrą rozciągliwością i jest elastyczny, co powoduje, że jego nakładanie jest szybkie, łatwe i przyjemne, nawet w sytuacji, gdy osoba ma długie i gęste lub kręcone włosy. Materiał jest szybkoschnący, więc nie potrzebuje zbyt wiele czasu na wyschnięcie, co sprawia z kolei, że nie będzie długo mokry i nie nabierze nieprzyjemnego zapachu.

Więcej szczegółów


5.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

MATERIAŁOWY - czepek wykonano z materiału, który jest miękki i miły w dotyku; nie ciągnie i nie wyrywa włosów w porównaniu do czepków gumowych i lateksowych.

CZARNY - dzięki czarnemu kolorowi zabrudzenia na czepku są mniej widoczne.

ROZCIĄGLIWY - materiał charakteryzuje się rozciągliwością, co powoduje, że nakładanie czepka jest szybkie, łatwe i przyjemne, nawet w sytuacji, gdy osoba ma długie i gęste lub kręcone włosy.

SZYBKOSCHNĄCY - materiał nie potrzebuje zbyt wiele czasu na wyschnięcie, dzięki czemu czepek nie nabierze nieprzyjemnego zapachu.

Specyfikacja:

kolor: czarny
wymiary mierzone na płasko (szer/wys): 22/~15cm
waga: 22g

27 Inne produkty w tej samej kategorii: