RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Maska do snorkowania nurkowania składana pełnotwarzowa S/M czarna

M4110934

Nowy produkt

Podwodna maska pełnotwarzowa w rozmiarze S/M do snorkowania została stworzona dla wszystkich fanów podwodnego świata. Jej kształt oraz kołnierz z silikonu bardzo łatwo się zasysa, doskonale dopasowuje się do twarzy, a dzięki dużej, zaokrąglonej szybie zwiększa się szerokość perspektywy oraz widoczność pod wodą. Aby dobrać odpowiednią maskę zmierz odległość od nasady nosa (pomiędzy oczyma) do brody, długość powinna wynosić 11,5-13,5 cm. W pełno-twarzowej masce zastosowany został najnowocześniejszy system oddychania z aż dwiema rurkami! Dzięki temu oddychanie pod wodą stanie się o wiele łatwiejsze, a czas przebywania w wodzie się wydłuży. Zastosowany w masce system DryTop sprawia, że fajka jest zabezpieczona przed wlewaniem się wody oraz zalaniem wnętrza maski. Z przodu maski znajduje się zawór, który umożliwia wydmuchanie niechcianego płynu z maski na zewnątrz. Pełnotwarzowa maska do nurkowania wyposażona została w specjalny uchwyt do kamer sportowych, dzięki czemu możesz uwiecznić każde wejście do wody!

Więcej szczegółów


47.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

WYGODNA – w pełno-twarzowej masce do nurkowania/snorkowania, zastosowany został innowacyjny system oddychania! Dzięki temu nurkowanie lub snorkowanie stanie się o wiele łatwiejsze a czas przebywania w wodzie się wydłuży. Maska  gwarantuje możliwość naturalnego oddychania przez nos oraz usta. Jest idealnie dopasowana do twarzy, co daje komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo podczas pływania. Do zestawu dołączony został wygodny worek, który ułatwi przenoszenie maski.

WIDOCZNOŚĆ 180 STOPNI – powierzchnia maski, została skonstruowana w taki sposób aby zapewnić 180-stopniowe pole widzenia. Ponadto maska nie uciska twarzy, a jej solidny system mocujący oraz regulowane szerokie pasy sprawiają, że nie spadnie nawet podczas skoków do wody.

SYSTEMY ANTI-FOG ORAZ DRY-TOP – zastosowany w masce system DryTop sprawia, że fajka jest zabezpieczona przed wlewaniem się wody oraz zalaniem. Szybka maseczki wykonana została za pomocą technologii AntiFog, która powoduje, że nawet podczas dużej różnicy temperatur lub długotrwałego użytkowania wnętrze maski nie zaparuje. Maska sprawdza się nie tylko na spokojnych akwenach takich jak baseny czy jeziora ale również w morzach i oceanach.

UCHWYT DO KAMER SPORTOWYCH – pełno twarzowa maska do nurkowania wyposażona została w specjalny uchwyt do kamer sportowych, dzięki czemu możesz uwiecznić każde wejście do wody! Rurka do oddychania znajdująca się w zestawie jest składana. Sprawia, to że zestaw zajmuje niewiele miejsca. Przymocowanie fajki do maski jest niezwykle proste i zajmuje zaledwie kilka sekund.

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Materiał: ABS
Pole widzenia: 180 stopni
Możliwość składania: tak
System AntiFog: tak
System DryTop: tak
Rozmiar: S/M
Waga: 0, kg
W zestawie: maska do snorkowania i torba

28 Inne produkty w tej samej kategorii: