RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pochłaniacz wilgoci osuszacz powietrza do domu Berdsen BR-98W wydajność 700ml

BR-98W Berdsen

Nowy produkt

Pochłaniacz wilgoci o wydajności 700 ml w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej. Prezentowany osuszacz powietrza działa na bazie technologii Peltiera. Nie posiada on kompresora, przez co jest lekki i charakteryzuje się bardzo cichym trybem pracy, który nie przeszkadza podczas codziennych czynności w domu. Idealnie nadaje się do zastosowania w pralniach, spiżarniach lub piwnicach. Pochłaniacz wilgoci jest prosty w obsłudze, a  ze względu na swoje niewielkie wymiary możemy go umieścić również w garderobie lub szafie. Pochłaniacz posiada wbudowany detektor poziomu wody.

Więcej szczegółów


179.00 zł brutto

-50.00 zł

229.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dane techniczne:

Wydajność: 700 ml, w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej
Element chłodzący: termoelektryczny moduł Peltiera
Kolor: srebrny
Pobór mocy: 70 W
Zasilanie: 220 - 240 V
Pojemność zbiornika na wodę: 2000 ml
Wymiary: 35,5 x 24 x 14 cm
Waga z opakowaniem: 2,7 kg
Wentylator: 120 x 120 mm DC, silnik bezszczotkowy
Detektor poziomu wody: zmiana koloru lampki kontrolnej
Środowisko pracy: min. 15°C oraz 40% wilgotności względnej

Najważniejsze cechy:

- technologia Peltiera
- bardzo małe rozmiary
- prosta obsługa
- cicha praca
- energooszczędny
- detektor poziomu wody

Co w zestawie?

- pochłaniacz wilgoci
- zbiornik na wodę
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi

Gdy zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie automatycznie wyłączy się i lampka kontrolna zmieni kolor z zielonego na czerwony. Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej, a za oknem pada deszcz i dosłownie czujemy zarazki w powietrzu. Nadmiar wilgoci to nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu po kolei. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm.

16 Inne produkty w tej samej kategorii: