RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osuszacz powietrza pochłaniacz wilgoci Berdsen BR-10C kondensacyjny

Berdsen BR-10C

Nowy produkt

Pochłaniacz wilgoci o największej wydajności 3,5 l w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej. Jest to osuszacz kondensacyjny. Idealnie nadaje się do zastosowania w pralniach, spiżarniach lub piwnicach. Pochłaniacz wilgoci jest prosty w obsłudze. Jego pracą sterujemy za pomocą dotykowego panelu. Ze względu na swoje niewielkie wymiary możemy go umieścić również w garderobie lub szafie.

Więcej szczegółów


449.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Pochłaniacz posiada wbudowany detektor poziomu wody. Gdy zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie automatycznie wyłączy się, zasygnalizuje dźwiękiem i lampka kontrolna zmieni kolor z zielonego na czerwony. Po opróżnieniu zbiornika osuszacz będzie automatycznie kontynuował pracę. Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej, a za oknem pada deszcz i dosłownie czujemy zarazki w powietrzu. Nadmiar wilgoci to nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu po kolei. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm.

Największą zaletą osuszacza jest jego wydajność maksymalna tj. 10 000 ml/dobę, wykorzystując zaledwie 180W mocy. Osuszacz Berdsen posiada duży zbiornk na wodę o pojemności 3500 ml. Całe urządzenie waży około 13kg, zatem bez problemu przeniesiesz go w dowolne miejsce. Pochłaniacz wilgoci BR-10C działa na zasadzie kondensacji, która skutecznie skrapla wilgoć zawartą we wdychanym powietrzu. Dzięki temu niweluje natężenie grzybów, pleśniawek i nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniu, podwyższając jednocześnie Twój komfort. Osuszacz ten pracuje o wiele ciszej i dyskretniej niż zwykłe pochłaniacze wilgoci. 

Aby nie zakłócać pracy osuszacza każdy jego bok powinien mieć około 30cm wolnej przestrzeni. Ergonomiczna i elegancka obudowa świetnie wpasuje się w wyposażenie Twojego wnętrza.

Dane techniczne:

Wydajność: 3,5 l w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej
Rodzaj osuszacza: kondensacyjny
Pobór mocy: 180W (27°C / 60%)
Zasilanie: 220 - 240 V
Zalecane pomieszczenie: max. 35 m3
Pojemność zbiornika na wodę: 3,5 litra
Długość kabla: 180 cm
Wymiary: 30 x 23 x 48,5 cm
Waga z opakowaniem: 13 kg
Detektor poziomu wody: zmiana koloru lampki kontrolnej / sygnał dźwiękowy
Środowisko pracy: min. 5°C oraz 35% wilgotności względnej

Najważniejsze cechy:

- Funkcja pamięci zapamiętuje ostatnie ustawienie
- Funkcja osuszania ciągłego
- Kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie urządzenia
- Uchwyt do przenoszenia urządzenia
- Higrostat
- Dotykowy panel sterowania
- Przyłącze do węża odpływowego
- Filtr zatrzymujący nieczystości
- Blokada dziecięca


17 Inne produkty w tej samej kategorii: