RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osuszacz powietrza Berdsen BR-72W do domu i biura automatyczne wyłączanie

BR-72W

Nowy produkt

Pochłaniacz wilgoci Berdsen, osuszacz powietrza o wydajności 250 ml - 300 ml w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej. Prezentowany osuszacz powietrza działa na bazie technologii Peltiera. Nie posiada on kompresora, przez co jest lekki i charakteryzuje się bardzo cichym trybem pracy, który nie przeszkadza podczas codziennych czynności w domu. Idealnie nadaje się do zastosowania w pralniach, spiżarniach lub piwnicach. Pochłaniacz wilgoci jest prosty w obsłudze, a  ze względu na swoje niewielkie wymiary możemy go umieścić również w garderobie lub szafie.

Więcej szczegółów


117.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Pojemność zbiornika na wodę wynosi 650 ml. Pochłaniacz posiada wbudowany detektor poziomu wody. Gdy zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie automatycznie wyłączy się i lampka kontrolna zmieni kolor z zielonego na czerwony. Przez elegancki desing i zgrabny styl osuszacz może być postawiony nawet w pokoju codziennym.

Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej, a za oknem pada deszcz i dosłownie czujemy zarazki w powietrzu. Nadmiar wilgoci to nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu po kolei. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm.

Dane techniczne:

Wydajność: 250 ml - 300 ml w przybliżeniu na dzień przy 30°C, 80% wilgotności względnej
Element chłodzący: termoelektryczny moduł Peltiera
Pobór mocy: 25 W
Zasilanie: 220 - 240 V
Zalecane pomieszczenie: max. 20 - 25 m3
Pojemność zbiornika na wodę: 650 ml
Długość kabla: 2,5 m
Wymiary: 17,5 x 15 x 20,5 cm
Waga z opakowaniem: 2,2 kg
Detektor poziomu wody: zmiana koloru lampki kontrolnej na czerwony
Środowisko pracy: ponad 15°C, ponad 40% wilgotności względnej

Najważniejsze cechy:

- technologia Peltiera
- detektor poziomu wody
- prosta obsługa
- energooszczędny
- cicha praca

Co w zestawie?

- pochłaniacz wilgoci
- zbiornik na wodę
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi

17 Inne produkty w tej samej kategorii: