RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osuszacz powietrza do domu pokoju szafy pochłaniacz wilgoci 0,5L

MAX-8211819

Nowy produkt

Prezentowany osuszacz powietrza działa na bazie technologii Peltiera. Nie posiada on kompresora, przez co jest lekki i charakteryzuje się bardzo cichym trybem pracy, który nie przeszkadza podczas codziennych czynności w domu. Idealnie nadaje się do zastosowania w pralniach, spiżarniach lub piwnicach. Pochłaniacz wilgoci jest prosty w obsłudze, a  ze względu na swoje niewielkie wymiary możemy go umieścić również w garderobie, szafach i szafkach kuchennych. Pochłaniacz posiada wbudowany detektor poziomu wody. Pojemnik na wodę w pochłaniaczu wilgoci ma pojemność aż 500 ml, natomiast jego wydajność wynosi do 300ml wody na dzień.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


96.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Gdy zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie automatycznie wyłączy się i lampka kontrolna zmieni kolor z zielonego na czerwony. O potrzebie jego opróżnienia informuje dioda na górze urządzenia. Po opróżnieniu zbiornika z wody (przez otwór zaślepiony gumowym korkiem) i jego oczyszczeniu należy odkręcić pokrywę zbiornika i umieścić ją na płaskiej powierzchni, a następnie włożyć do otworu pokrywy specjalny pływak. W kolejnym kroku wystarczy umieścić zbiornik na wodę ponownie w pokrywie i lekko docisnąć go płynnym ruchem, a następnie całość z powrotem zamontować do urządzenia.

Optymalna wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Zbyt duży poziom wilgotności to jednak problem pojawiający się w wielu mieszkaniach i domach, szczególnie jesienią, kiedy w pomieszczeniach wietrzy się mniej, a za oknem pada deszcz i dosłownie czujemy zarazki w powietrzu. Nadmiar wilgoci to nieprzyjemny zapach, grzyby, pleśnie, drobnoustroje, które niekorzystnie wpływają na samopoczucie. Zbyt duża wilgoć w pomieszczeniach sprzyja nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii i wirusów, które mogą powodować poważne choroby. Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów z nadmierną wilgocią jest osuszacz powietrza, dzięki któremu bez konieczności stosowania środków chemicznych pozbędziesz się wilgoci w każdym pomieszczeniu po kolei. Regularne używanie pochłaniacza zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu, pozwala na usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala tym samym zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm.

Cechy produktu:

WYSOKA WYDAJNOŚĆ - urządzenie może zebrać w pomieszczeniu nawet do 300ml wody dziennie
CICHA PRACA - osuszacz powietrza działa wyjątkowo cicho (tylko 25 dB hałasu), dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników.
DUŻY ZBIORNIK - może pomieścić do 500 ml wody jednorazowo.
OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII - urządzenie charakteryzuje bardzo niski pobór energii, dzięki czemu może być włączone cały dzień i nie odczujemy tego w rachunkach za prąd.

Dane techniczne:

Moc: 27W
Zasilanie: 220-240V
Poziom hałasu: 25dB
Wydajność: około 250 do 300ml dziennie przy 30°, 80 % względnej wilgotności
Element chłodzący: termoelektryczny moduł Peltiera
Wentylator: bezszczotkowy silnik 80 mm*80 mm DC
Zasilacz: 9V DC/3A
Zbiornik na wodę: 500ml
Detektor poziomu wody: wskaźnik LED zmienia kolor z zielonego na czerwony, gdy zbiornik wody jest pełny
Środowisko pracy: ponad 15°, ponad 40 % wilgotności względnej
Wymiary (dł/szer/wys): 13/16/21,5cm
Waga: 1kg
Waga z opakowaniem: 1,3kg
W zestawie: osuszacz i zasilacz

16 Inne produkty w tej samej kategorii: