RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osuszacz powietrza pochłaniacz wilgoci domu biura kolor czarny cichy 0,8l

M101216406

Producenta

Prezentowany osuszacz powietrza doskonale wychwytuje i usuwa nagromadzoną w powietrzu wodę. Działa w oparciu o technologię Peltiera – pracuje cicho. Nie potrzebne są do niego żadne wkłady, ani środki chemiczne. Często w pomieszczeniu z dużą wilgotnością pojawia się nieprzyjemny zapach, grzyb, pleśń. Warunki te są niekorzystne dla zdrowia oraz źle wpływają na nasze samopoczucie. Osuszacz powietrza zasysa wilgotne powietrze a następnie skrapla je do zbiornika na wodę. Jego wydajność to aż 330/ml skroplonej wody dziennie! Zadba on o odpowiednią wilgotność w Twoim domu a tym samym o zdrowie Twoje i najbliższych.

Więcej szczegółów


119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

CICHA PRACA - osuszacz powietrza działa w oparciu o technologię Peltiera czyli niezwykle cicho, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników - będzie odpowiedni w szczególności tak gdzie są dzieci, których sen bardzo często jest płytki. Osuszacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu, wręcz przeciwnie - sprawi, że jego jakość się polepszy.

POJEMNY ZBIORNIK + WĘŻYK - zbiornik osuszacza posiada pojemność 800 ml. Wystarcza to aż na 64 godzin pracy! Dzięki temu nie musisz co chwilę wylewać wody. Osuszacz bez problemu można pozostawić w domu na ponad dwa dni! Dodatkowym atutem urządzenia jest automatyczne wyłączanie po napełnieniu zbiornika. W zestawie znajduje się również wężyk, który możesz podłączyć do osuszacza i wyprowadzić ujście wody np. bezpośrednio do zlewu. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zostawić osuszacz w miejscu do którego rzadko przychodzisz.

OSZCZĘDZA ENERGIĘ - osuszacz o mocy 22,5W sprawia, że zużycie prądu jest niewielkie. Korzystanie z osuszacza nie obciąża budżetu domowego, jego wydajność jest wystarczająca aby zapewnić skuteczną pracę urządzenia. Posiada on kompaktowe rozmiary co sprawia, że możesz postawić go w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu: na biurku, komodzie czy podłodze.

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Wydajność: 300ml na dzień
Pojemność zbiornika na wodę: 800ml
Możliwość odprowadzenia wody przez wężyk: tak
Napięcie: 100-240V
Zasilacz: 9V
Moc: 22,5W
Automatyczne wyłączanie po napełnieniu zbiornika: tak
Tryb pracy: w o parciu o system Peltiera
Przeznaczenie: dom, biuro
Zbiornik na wodę: wyjmowany 
Wymiary: 22,5/16/14cm
Długość wężyka: 100cm
Długość kabla: 1,45m
Waga: 1,132kg
Waga w opakowaniu: 1,392kg

Najważniejsze cechy:

- technologia Peltiera
- detektor poziomu wody
- prosta obsługa
- energooszczędny
- cicha praca

Co w zestawie?

- pochłaniacz wilgoci
- zbiornik na wodę
- zasilacz sieciowy
- instrukcja obsługi

29 Inne produkty w tej samej kategorii: