RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Belka oświetleniowa LED UV BEAMZ BUV93 efekt sceniczny podświetlenie ściany

BUV93

Nowy produkt

Belka oświetleniowa LED BeamZ BUV93 LED Blacklight UV BAR o wysokiej mocy 8x 3W. Dzięki temu promieniowaniu UV lub promiennikowi UV uzyskasz piękny, tajemniczy efekt, w którym rozświetlają się białe odcienie i materiały wrażliwe na promieniowanie UV. Dzięki dużej wydajności diod LED i odbłyśnikom parabolicznym uzyskuje się bardzo szerokie pokrycie. Lekka obudowa zapewnia, że ​​ta listwa UV BAR BUV93 może być używana zarówno do instalacji stacjonarnej, jak i do użytku mobilnego. Montaż jest bardzo prosty dzięki dołączonym wspornikom. BUV93 jest bardzo łatwy w użyciu, co sprawia, że ​​ten UV BAR UV to prawdziwy efekt plug-and-play. Podłącz wtyczkę i gotowe! Dzięki przełącznikowi na przewodzie BUV93 można łatwo włączać i wyłączać.

Więcej szczegółów


135.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Łącznie 8 diod LED o mocy 3 W każda daje przyzwoitą moc światła przy pobieranej mocy zaledwie 30 W. BUV93 jest idealny do kręgielni, kawiarni, lodowisk, pokoi zagadek, ale oczywiście tylko dla DJ-a jako uzupełnienie jego pokazu świetlnego.

Cechy produktu:

- diody LED UV 8 x 3 W
- reflektor paraboliczny
- plug & Play bez potrzeby zewnętrznego kontrolera

Specyfikacja techniczna:

Pobór mocy: 30 W
Liczba diod LED: 8x3W UV
Długość fali: 395 ~ 405nm
Zasilanie: 100-240VAC / 50-60Hz
Wymiary: 402 x 48 x 46 mm
Waga: 0,55 kg
Gwarancja: 3 lata

30 Inne produkty w tej samej kategorii: