RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kurtyna świetlna 300 LED 3x3 metry na USB z pilotem lampki choinkowe 8 trybów

Producenta

Kurtyna 300 LED na 10 świecących drucikach o wymiarze 3 x 3 metra to wspaniała dekoracja pomieszczenia w okresie Świąt. Kurtyna świetlna LED posiada 5 metrowy kabel zasilający. W ofercie posiadamy kurtyny 300 LED świecące na kolor biały zimny, ciepły oraz wielobarwny. Zaletą tych lampek jest zasilanie z USB. Długi przewód 5 metrowy można podpiąć pod port USB jakiegoś urządzenia lub do ładowarki USB od telefonu. Wszystkie 8 trybów świecenia można zmieniać bezpośrednio przyciskiem przy USB lub przy użyciu pilota. Lampki 300 LED można powiesić na ścianie, na oknie, na choince albo udekorować schody między piętrami domu. Girlanda LED świeci jasnym światłem, dzięki czemu daje wrażenie przytulności w każdym pomieszczeniu. Zastosowane diody LED są energooszczędna, więc nie musisz się obawiać rachunków za prąd. Kurtyna LED będzie niesamowitą dekoracją nie tylko na Święta, ale również na przyjęcia, imprezy i spotkania towarzyskie.

Więcej szczegółów


59.80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie przez USB
Ilość diod LED 300 diod
Do użytku wewnątrz i zewnątrz

Więcej informacji

Cechy produktu:

MICRO DIODY LED – kurtyna umieszczona jest na plastycznych drucikach w kolorze srebrnym. Z takimi drucikami każda dekoracja nabierze charakteru i uroku. Gęste rozmieszczenie LED co 10 cm daje spektakularny efekt. Kolor światełek jest biały ciepły.

8 TRYBÓW ŚWIECENIA + 5 INTENSYWNOŚCI ŚWIECENIA – lampki są zasilane poprzez port USB. Wystarczy podpiąć wtyczkę do portu USB lub ładowarki (brak w zestawie). Wszystkie 8 trybów świecenia można zmieniać bezpośrednio przyciskiem przy USB lub przy użyciu pilota. Dodatkowo lampki mają 5 intensywności świecenia (ściemnianie i rozjaśnienie).

ENERGOOSZCZĘDNE – całość jest zasilana z sieci, na wtyk USB. Świecącą kurtyną można udekorować okna, drzwi i miejsca gdzie można powiesić kurtynę. Diody LED są wyjątkowo energooszczędne i przeznaczone do długiego działania, pozwoli na wiele godzin świecenia zestawu i nie wpłynie jednocześnie na wzrost naszych świątecznych wydatków.

PILOT + TIMER – do zestawu został dołączony pilot z 8 trybami świecenia oraz z włącznikiem i wyłącznikiem. Posiada także zdalną regulację jasności świecenia. Dodatkowo ma timer, który po włączeniu jest zaprogramowany na 6h świecenia, potem ma 18 godzinną przerwę i znów 6 godzin świecenia.

Funkcje pilota:

- włączanie ON
- wyłączanie OFF
- 8 różnych efektów świetlnych (1- kombinacja, 2- fala świetlna, 3- sekwencja, 4-poświata, 5- lampa błyskowa, 6-przejście, 7 -mruganie, 8 - ciągłe oświetlenie)
- TIMER (lampki gasną samoczynnie po 6 godzinach i zapalają się ponownie po 18 godzinach przerwy
- 5 intensywności świecenia (ściemnianie i rozjaśnienie)

Specyfikacja:

Kolor świecenia: ciepły biały, zimny biały, multikolor
Ilość lampek: 300 LED
Zasilanie: przez USB
Moc: 6W
Klasa odporności: IP20
Wymiar kurtyny świetlnej: 3x3 m
Długość przewodu: 5m
Waga: 0,11kg
Waga w opakowaniu: 0,159kg
W zestawie: lampki oraz pilot

30 Inne produkty w tej samej kategorii: