Pistolet na kulki piankowe karabin dla dzieci duży zestaw

M2020517

Producenta

Pistolety na kulki piankowe to dynamiczna oraz bezpieczna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Młodsze będą się cieszyć ze strzelania do celu, podczas gdy starsze z pewnością będą urządzały między sobą bitwy.

Więcej szczegółów


43,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Pistolet na kulki piankowe karabin dla dzieci duży zestaw. Karabin działa na zasadzie sprężania powietrza za pomocą dźwigni i naciągu. Aby strzelić załaduj magazynek pistoletu do pełna. Pistolet jest zasilany powietrzem, wystarczy więc docisnąć kolbę do siebie po czym odepchnąć ją, a piłeczka wystrzeli. Po wystrzale usłyszymy charakterystyczny dźwięk. Ta zabawkowa broń jest niezwykle lekka i poręcza. Pistolet jest wykonany z plastiku wysokiej jakości w białym kolorze z pomarańczowymi elementami. Pistolet jest z pewnością świetnym sposobem na nudę. Piankowe kulki są w zestawie. Domowe psiaki bardzo często bawią się nimi razem z dziećmi.

PISTOLET - pistolet jest zasilany powietrzem, wystarczy więc docisnąć kolbę do siebie po czym odepchnąć ją, a piłeczka wystrzeli. Posiada wygodną i ergonomiczną rączkę, dzięki czemu korzystanie z pistoletu będzie niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo strzelanie z kulek jest cichutkie!

BEZPIECZNE KULKI W ZESTAWIE – do zestawu zostały dołączone bezpieczne piankowe piłeczki, które nie zrobią dziecku krzywdy. Kolor kulek jest pomarańczowy. Zestaw zawiera 12 piłeczek w jednym rozmiarze. Wszystkie kulki można załadować na raz do magazynku karabinu.

TRAFIANIE DO CELU – ustrzelenie celu wymaga od dziecka skupienia, dzięki temu nabiera ono umiejętności koordynacyjnych ręka – oko. Wystarczy trafić w cel jaki sobie dobierzemy piankową piłką.

POMYSŁ NA PREZENT – gra kaczka jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla tych młodszych jak i starszych dzieci. Z pewnością sprawi że na twarzy obdarowanej osoby pojawi się uśmiech.

Specyfikacja zabawki:

kolor: wielokolorowy
materiał: plastik / pianka
wymiary: 15x36 x5cm
waga: 232g
waga w opakowaniu: 361g
W zestawie: pistolet oraz 12 x kulki piankowe

Pistolet na kulki piankowe karabin dla dzieci duży zestaw:

 
- pistolet na powietrze
- koordynacja ręka-oko
- nauka koncentracji
- 12 kulek w zestawie
- żywe kolory
- cichy bez dźwięków i baterii

Pistolet na kulki piankowe karabin dla dzieci duży zestaw

9 Inne produkty w tej samej kategorii: