RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Płyn sanitarny do toalet przenośnych do dolnego zbiornika AQUA Kem Blue

THF-10017

Nowy produkt

Płyn do toalet Aqua Kem Blue to bardzo silny płyn do toalet turystycznych, przeznaczony do dolnego zbiornika na nieczystości, o silnym działaniu dezynfekującym. Płyn ma również silne działanie odwadniające, który zapobiega gromadzenie się gazów i ułatwia rozkładanie odpadów stałych i papieru toaletowego. Płyn Aqua Kem Blue to ważny środek do zbiorników na nieczystości. Stosowany do zbiornika z fekaliami dla większości toalet przenośnych, toalet zabudowanych w przyczepach kempingowych lub kamperach. Eliminuje nieprzyjemny zapach i przyspiesza rozkład fekaliów. Dzięki nieemu można łatwo opróżnić dolny zbiornik. Aby zwiększyć skuteczność działania, zalecamy stosowanie płynu do górnego zbiornika oraz specjalnego papieru toaletowego, który rozpuszcza się w rezerwuarze i nie tworzy zatorów.

Więcej szczegółów


32.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wlać 60 ml płynu na każde 10 litrów pojemności zbiornika na nieczystości. Następnie należy wlać płyn do zbiornika na nieczystości 2 litry wody w przypadku toalet przenośnych. Nie należy dodawać płynu Aqua Kem Blue do zbiornika na wodę czystą.

Cechy produktu:

- pojemność 2L
- eliminuje przykre zapachy
- zmniejsza gromadzenie się gazów
- pomaga utrzymać rezerwuar w czystości
- rozkłada papier i fekalia
- ułatwia opróżnianie zbiornika
- nie zamarza do temperatury -20st C
- pozostawia świeży cytrynowy zapach
- jego stosowanie należy powtarzać co 3-4 dni

5 Inne produkty w tej samej kategorii: